denysek2 denysek2 komentáře u knih

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Velmi citově a psychicky obsáhlá knížka. Bylo tam tolik emocí, tolik smutku a lásky, že to snad ani nebylo pro mě. Jen těžko jsem dokázala udržet svoje pocity na uzdě. Ronnie se mi zdála tak dospělá, že prostě bylo nemožné si ji neoblíbit... Vlastně jsem měla ráda všechny postavy které se v knížce vyskytly. Až na Marcuse, toho jsem chtěla poslat do vězení už od začátku příběhu. Jediné co mi trochu chybělo, byla akce. Ale skvěle to vynahradily ty emoce a pocity jak Ronnie tak i ostatních postav. Taky jsem neměla moc ráda Scotta, on byl prostě jediným slovem... IDIOT. Will se pro mě stal naprostým miláčkem a Galadriel alias Blaze jsem ze začátku neměla moc ráda ale na konci se mi líbila.
Opravdu jsem si tuhle knížku oblíbila... nepatří sice mezi hrstku úplně nejleších knížek, ale dala se číst, a četla se fakt skvěle.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

První scifi kniha kterou jsem doposud četla, a řekla bych velmi vydařená!

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Jedna z mála českýczh knížek které mě zaujaly. Velmi dobře napsanná kniha ve které nechybí asi nic. Je tam od každýho trochu. Připomíná mi to Buffy ale asi jen tak napůl... Skvělý děj. a tragický konec !

Označená Označená Kristin Cast

Jen slabší odvar Stmívání, možná ani to ne... Kniha je dobrá ale nijak mě neoslovila spíš jsem ji přečetla ze zvědavosti, první díl se mi líbil, 2 a 3 už moc ne...

30.11.-0001

Nijak jsem se u ní nenudila, nakonec jsem si Bree oblíbila, přála si aby to dopadlo jinak. Hezká oddychovka, která neurazí. Nemá žádný pořádný děj ani spád, ani romantiku když pominu letmý pusy s diegem, ale jedno kouzlo tahle knížka má a to jsou Breeiny myšlenky a pocity. Rozhodně nelituji že jsem si ji přečetla a mám ji doma vystavěnou ve svý knihovně..

30.11.-0001 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Tak tuto sérii jsem si zamilovala, četla jsem všechny tři, a u poslední vydané(třetí) jsem brečela, nevim proč, Rose je přesně ta holka, která nemá prostě v životě štěstí a když už jo tak jenom krátce...Doporučuju všem kteří četli Stmívání.

30.11.-0001 5 z 5

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Tahle knížka mi přišla o ničem, nedá se to srovnat např. se Stmíváním atd. Jediný co se mi líbilo byl konec, jinak mi Hannah přišla někdy blbá jak poleno( sorry), má to otevřenej konec takže jsem se vlastně ani nedozvěděla jak to dopadlo, i když představu o tom mám... Knížku jsem si půjčila od sestřenice takže jsem ráda že jsem si ji nekoupila.

30.11.-0001 1 z 5