dendy.252 dendy.252 komentáře u knih

Polícia Polícia Jo Nesbø

Tak mě nakonec taky zasáhlo norské šílenství. Začala jsem Sněhulákem, pak Levhart, Přízrak a tedy Policie. Četla jsem všechny knihy na jedno nadechnutí a nemohla se odtrhnout a chci víc! Výborně zpracované, humorné, nesmrtelný Harry a i happy end mě potěšil. 5 hvězdiček si to zaslouží právem. Tleskám..

01.03.2016 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Něco takového jsem hledala! Lehké, čtivé a upíří tématiku mám rada. Jdu na další díl. :)

01.04.2015 5 z 5

Závod o život Závod o život Kresley Cole

Z celé série nejlepší díl. Skvělá oddychovka :)

04.02.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Ze začátku jsem měla obavy, jelikož na sci-fi žánr moc nejsem. Ale byla jsem moc příjemně překvapená!! Celá série mě velice bavila a teď jsem smutná, že skončila! Samozřejmě jsem ráda za dobrý konec a těším se na další knížky od této autorky. :)

10.01.2015

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

Lepší než první díl, lehká erotická oddechovka. Mě se to líbilo, doporučuji. :)

19.11.2014 4 z 5

Ohne v zime Ohne v zime Johanna Lindsey

Velice zajímavý příběh plný zdoru. I když jsem to četla ve slovenštině a někdy se trošku ztrácela, tak se mi celý příběh líbil. Samozřejmě oddychové romantické čtení. :)

20.10.2014 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Neposlal by mi někdo prosím tuto výbornou knižní sérii? Můj email: NesnerovaD@seznam.cz. Předem moc děkuji!

28.07.2014 5 z 5

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

Neměl by ji někdo v elektronické podobě nebo jiné knihy od této autorky prosím? Dyštak můj e-mail: nesnerovad@seznam.cz.. ;)

22.02.2014

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Tato kniha byla od Nesba moje první a moc se mí líbila. Sice pomalejší rozjezd, ale poté se od ní nešlo odtrhnout. Jsem zvědavá na sérii o Harrym. Takže doporučuju.

01.02.2014 4 z 5