Delight Delight komentáře u knih

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Dle mého názoru velmi kvalitně napsaná kniha, prostoupena mnoha neotřelými vtípky a situacemi, díky kterým jsem se během čtení nejednou dobře pobavila.
Člověka po přečtení až zamrzí, že takové dobrodružství v životě nikdy neprožije. Doporučuji knihu všem slečnám, které touží po panu dokonalém a rády se pohybují v dokonalém světě.

13.04.2015 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha, která nesmí chybět v žádné sbírce milovníka HP ságy.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Pro mne nejkrásnější kniha od Greena, i přes ten obrovský rozruch okolo Hvězd. Už po přečtení několika stránek jsem se od ní nemohla odtrhnout. Děj je kouzelný, schopnost autora popsat myšlenky a úvahy postav taktéž. Kniha dokázala rozesmát, rozbrečet, překvapit a po přečtení ve mně zanechala obrovské množství pocitů, které jsem zatím po přečtení žádné knihy necítila.

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Nádherná kniha, od které jsem moc neočekávala, ale po několika stránkách mě mile překvapila. Styl psaní autorky mi vyhovoval a krásně doplňoval dění v knize. Ráda bych si od Michaely Fišarové přečetla ještě něco, tak možná časem vydá další knihu.

13.04.2015 5 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Zábavná a poutavá kniha vhodná pro pohodové odpoledne, kdy není chuť ani nálada přemýšlet nad důležitými věcmi. Přesně takto bych charakterizovala tuto knihu, jejíž děj se v podstatě stále motá okolo sociálního života a problémů, které s ním přichází.
Ačkoli téma knihy není nijak hluboké, je velmi poutavě popsané a tzv. "omáčka" okolo všemu dodala ten správný šmrnc. Jediné, co bych vytkla, byl až zbytečně prodlužovaný konec, který už mi po asi třetí naivní reakci hlavní hrdinky přišel tak trochu přehnaný.

Skandál v televizi Skandál v televizi Maja von Vogel

Série knih pro mladší čtenářky, skromný styl popisování, jednoduché věty a zajímavé případy.

13.04.2015 4 z 5

Prožila jsem něco neuvěřitelného Prožila jsem něco neuvěřitelného Věra Řeháčková

Kniha se zajímavým a originálním nápadem, ale provedení by mohlo být propracovanější. Na jedno či dvě odpoledne je to zábavná oddechovka, ale několik předposledních stránek jsem se nemohla dočkat, až ji dočtu.
Některé události byly zbytečně obsáhle rozepsané, naopak ty, u kterých bych detailnější popis očekávala, byly nepřirozeně useknuté. Kniha za přečtení určitě stála, ale znovu bych se k ní již nevrátila.

13.04.2015 3 z 5