Dee.Grusova Dee.Grusova komentáře u knih

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Jedna z mála knih u kterých jsem se nomhla rozhodnout, jestli ano nebo ne. Nakonec jsem se však rozhodla knihu dočíst a rozhodně nelituji. Jsem zvědavá na další díl! :)

23.10.2016 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Zbožňuji Irsko a tahle knížka se mi na hodně dlouho zapsala do paměti. Četla jsem jí i v angličtině a nemůžu si jí vynachválit. Úžasné oddechové čtení, podle mého trochu nereálné, ale přesto úžasné! :)

23.10.2016 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Zajímavá kniha, bohužel jsem asi už moc stará na patnáctileté hrdinky. Každopádně kniha byla pěkně napsaná, četla se velmi dobře a zápletka měla také něco do sebe.

23.10.2016 3 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Do téhle série jsem se zamilovala hned po přečtení Deliria!! Bože, tohle přesně jsem potřebovala. Téma, které mě naprosto uchvátilo a spolklo i s ponožkama! Rozhodně si nezaslouží méně než 5*. :)

23.10.2016 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Závidím všem, co knihu dočetli. Já jsem na to neměla buňky. Začátek pro mě naprosto nezáživný a já jsem bohužel typ člověka, co když se do knihy nezačte, tak už jí nedočte. Nechtělo se mi tedy 250 stránek čekat na to, "než se kniha rozjede". 2* za snahu, a také proto, že autorku mám moc ráda.

23.10.2016 2 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Zajímavý nápad na knihu, byla jsem mile překvapená. :)))

20.02.2016 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Musím říct, že mě kniha nenadchla tak jako první díl. Přesto jsem ji ale přečetla jedním dechem, hlavně proto, že jsem byla hrozně zvědavá, jak to dopadne. No, nakonec jsem byla spokojená. :))

20.02.2016 4 z 5