DeathStroke DeathStroke komentáře u knih

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Pěkně pěstovaná atmosféra od začátku, popisy každé stanice byly podle mě nutné pro představu a trochu překvapení u konce ve formě plot twistu jak sviňa jsem teda nečekal.

26.01.2019 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Nestárnoucí klasika do které bych nikdy neřekl, že bude stále aktuální a napínavá.

14.08.2018 5 z 5

Velké problémy v malém Vietnamu Velké problémy v malém Vietnamu František Kotleta (p)

Velice povedená tvorba Františka Kotlety a taky má první zkušenost s tímto autorem. Jako mladý čtenář jsem se nechal pohltit mně podobnou tématikou sexu, násilí a dekadentního humoru, že jsem měl knihu ''zhltnutou'' během chvíle.

10.08.2018 5 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Sice poněkud slabší díl, ale měl něco do sebe. Na Sapkowskiho se člověk nemůže zlobit

07.05.2018 3 z 5

Philip K. Dick uměl, umí a bude umět popsat filosofickou stránku každé problematiky jako nikdo nikdy.
Už se nedivím, že podle tohoto počinu byl inspirován i film Blade Runner a také dosáhl vysokých kvalit.
Přemýšlím, že přečtu něco dalšího.
Jediné co mě trochu iritovalo na novém vydání, že anotace na zadní straně se vztahovala k Muži z vysokého zámku.

17.04.2018 5 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

Takovou knihu podobného žánru jsem ještě nečetl a musím říct, že jsem z ní byl úplně na větvi. Kopřiva vykreslil postavy, prostředí, příběh do všech chutných i nechutných deatilů se vším všudy a musím nic víc než chválit. Opravdu chuťovka.
Obvzláště se mi líbili části originálního ,,odmítnutí" a několik hodně dobře vyvedených vtipů.

19.03.2018 5 z 5

Conan: Rudé hřeby Conan: Rudé hřeby Robert Ervin Howard

Kniha jako taková mě obsahově zaujala, ale konec byl celkem takový narychlo ustřižený. Jinak kromě toho konce mě kniha zaujala, bavila a jedním dechem celkem dobře četla.

21.06.2017 4 z 5

Velice nadčasová knížka plná humoru a ironie .

09.10.2016 4 z 5

Batman: Kameňák a další příběhy Batman: Kameňák a další příběhy Alan Moore

Správná temná atmosféra jak má u Batmana vždycky být .
Není divu, že tomuto dílu se říká LEGENDA komiksu .
Jsem hrdý za to, že něco takového vlastním .

22.08.2016 5 z 5

Conan a dvanáct bran pekla Conan a dvanáct bran pekla Thorleif Larssen (p)

Velice dobře napsaná kniha, ale chyběl mi tam severský ráz hlavní postavy .
Jinak vše ostatní bylo celkem fajn

28.11.2015 4 z 5

Virtuální vrazi Virtuální vrazi Jana Rečková

Ponuré ,ale napínavé ve všech momentech příběhu . Hlavní postava je prostě frajer už od mala a každá osoba v příběhu zapadá výborně .
Za mě paráda ;)

30.08.2015 4 z 5