danuska Online danuska komentáře u knih

Recept na Araba Recept na Araba Viktória Darsane

Pribeh je dost nahusteny, prilis povrchny. Cita sa vsak lahko, ako vsetky taketo oddychovky. Opisuje tak trochu iny pribeh medzi Slovenkou a Marocanom.

07.04.2012 2 z 5

Muži, manželstvá a iné problémy Muži, manželstvá a iné problémy Iva Kučerová

Tato kniha je vyslovene jedno velke sklamanie. Nieco tak priserne nudne som uz davno necitala, doslova som preskakovala cele pasaze, nudnych opisov. Cele velmi neuveritelne. Jedine stastie, ze som mala knihu z kniznice, skoda papiera.

07.04.2012 odpad!

Vesmír je ženatý Vesmír je ženatý Karin Krausová

Nudne, plne zbytocnych dialogov medzi muzom a zenou, ktore by sa v realite nikdy nemohli udiat, lebo muzi taki nie su
nechapem zeny, ktore su take naivky, ako hlavna postava, nechaju sa muzom vyuzivat, a este sa cuduju, ked ich odkopnu

11.12.2011 1 z 5

Muž, ktorý stojí za to Muž, ktorý stojí za to Eva Heller

Jedna z mojich najoblubenejsich knih. Je plna optimizmu a zabavy. Okrem toho su v nej aj recepty.

20.11.2011 5 z 5

Arabský svet - iná planéta? Arabský svet - iná planéta? Emíre Khidayer

Oplati sa precitat, je tam vela zaujimaveho.

Fulmaya Fulmaya Dorota Nvotová

Skvela kniha, ktora urcite stoji za precitanie. Tato cast sveta ma nikdy nezaujimala, ale Dorka to vsetko tak putavo opisuje, ze kniha sa len tazko da pustit z ruky.

Vezmi ma na mesiac Vezmi ma na mesiac Alyson Noël

Sklamanie, cakala som viac.

17.11.2011 2 z 5

Nahá profesorka Nahá profesorka Peter Šesták

Neskutocna kniha!!! Jednotlive postavy su uzasne opisane, ale najlepsi je zaver.
Skvela zabava.

Dům duchů Dům duchů Isabel Allende

Toto je jedna z mojich naj knih. Clovek sa od toho nevie ani odtrhnut.

Všetko alebo nič Všetko alebo nič Eva Urbaníková

Asi najhorsia kniha od Evity. Nudne, nezaujimave, hlavna hrdinka strasne naivna, ten jej osudovy mi bol strasne nesympaticky, predstavovala som si ho takeho spinaveho a neupraveneho, fuj.

17.11.2011 odpad!

Inkognito Inkognito Sue Townsend

Taketo knizky mam rada, hlavne ten humor.

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Mladi v hajzlu som citala hadam aj 5x a stale sa na tom uzasne bavim.

17.11.2011 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Kniha, z ktorej ma mrazilo. Mala by byt povinna pre vsetky deti aj rodicov.
Co ma najviac sokovalo, ze nikto o tom nevedel, kde boli rodicia, skola? Ako sa toto mohlo vobec stat?

17.11.2011 5 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Skvela kniha, jednotlive postavy boli vyborne popisane, ich konanie, zmyslanie.