Muži, manželstvá a iné problémy

Muži, manželstvá a iné problémy https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96062/muzi-manzelstva-a-ine-problemy-96062.jpg 2 8 2

Je muž, ktorému chcete povedať svoje "áno", naozaj ten pravý? A stačí vôbec láska na to, aby sme boli v manželstve šťastné? Klára má za sebou zásnuby a pred sebou istotu lásky v manželskom prístave. Jej dni napĺňa snívanie o dokonalej svadbe a noci trávi po boku muža svojich snov. Až kým si pomaly nezačne uvedomovať, že si nemôže byť ničím istá - a svojimi citmi už vôbec nie... Vtipne a s nadhľadom o tom, ako prežiť svadobné prípravy a ako zvládnuť syndróm šialenej nevesty. Diagnóza, ktorá spôsobuje, že sa budúca nevesta pár mesiacov pred svadbou úplne zblázni a tyranizuje celé svoje okolie, alebo začne mať pochybnosti o tom, či robí správny krok, totiž nie je žiadna sranda...... celý text

Ms.Iris
16.04.2015 4 z 5

Kniha sa ľahko a celkom dobre čítala. Vadila mi akurát Klárina sprostosť ako sa vliekla zo vzťahu do vzťahu a zotrvala v ňom aj keď pre ňu bol len trápením...bola málo obozretná, na môj vkus málo žiarlivá a na druhej strane zase veľmi tolerantná a nerozhodná. No kniha ma aj tak zaujala a padla mi vhod ;-)

danuska
07.04.2012 odpad!

Tato kniha je vyslovene jedno velke sklamanie. Nieco tak priserne nudne som uz davno necitala, doslova som preskakovala cele pasaze, nudnych opisov. Cele velmi neuveritelne. Jedine stastie, ze som mala knihu z kniznice, skoda papiera.

Iva Kučerová
slovenská
2009  67%Loviť alebo nebyť
2010  33%Muži, manželstvá a iné problémy
2009  53%Nevidím, nepočujem, milujem
2011  50%Šiesta noc
1998  0%Aromaterapie plus

Kniha Muži, manželstvá a iné problémy je v