daniel1895 daniel1895 komentáře u knih

Kniha je velmi zajímavá. Nicméně musím říct, že se, především díky vážnosti zpracovávaných témat, nečetla zrovna lehce.

02.10.2021 5 z 5

Putinovi trollové Putinovi trollové Jessikka Aro

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl na neobvyklou strukturu knihy, kdy sudé kapitoly ukazují příběhy jiných osob, které se dostaly do křížku s kremelskou propagandou a ty liché ukazují především používané metody demonstrované především na osobě autorky. Nutno říct, že popisované metody jsou dosti děsivé.

26.11.2020 5 z 5

Motiv koní Motiv koní Dick Francis (p)

Tak trochu atypická francisovka. Zhruba polovina se nepříjemně táhla, pak ale přišel zlom a děj jel jako po másle. Jediným minusem je až přílišná přímočarost

26.07.2021 3 z 5

Žihadlo Žihadlo Dick Francis (p)

(SPOILER) Oproti předchozímu dílu mě děj oslovil víc. Jako plus přidávám konec, kdy po tom, co do sebe v celé knize tak nějak všechno hezky zapadá, že člověk má pocit, že je jasné, kdo za tím vším, najednou přijde na posledních 5 stránkách naprosto překvapivý zvrat.

23.07.2021 4 z 5

Žralok Žralok Dick Francis (p)

Kniha mě v rámci autorovy tvorby spíše zklamala, děj se příliš táhl.

22.07.2021 3 z 5

Už je tady zas Už je tady zas Timur Vermes

Námět je zajímavý, některé pasáže mě pobavily, nicméně ve mně převládá pocit, že se z toho námětu dalo vytěžit daleko víc.

20.07.2021 3 z 5

Životní mač Životní mač Jaromír Bosák

Kniha dobře napsaná, jenom škoda, že nedostal více prostoru životní příběh autora, především ta temnější období...

17.08.2018 4 z 5

Kočky jsou vrženy Kočky jsou vrženy Jakub Horák

Kniha pro mě byla spíše zklamáním, některé pasáže byly geniální, ale děj jako celek spíše nudil.

17.08.2018 3 z 5