Dani5a Dani5a komentáře u knih

Žena, která mi ukradla život Žena, která mi ukradla život Marian Keyes

Knížka byla úplně jiná, než jsem čekala, ale moc se mi líbila. Je čtivá, zábavná.

05.09.2017 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Velice čtivá detektivka, do poslední chvíle jsem opravdu nepoznala, kdo je vrah.

19.07.2017 5 z 5

Filmové komedie I. Filmové komedie I. Zdeněk Svěrák

Odpočinková knížka plná předloh k známým komediím. Doporučuji z vlastní zkušenosti jako ideální čtení do nemocnice- ale samozřejmě nejen tam.

16.05.2017 5 z 5

Vzpomínky na zítřek Vzpomínky na zítřek Cecelia Ahern

Kniha je velice poutavě napsaná, skvěle se čte a hlavně na konci jsem se od ní nemohla odtrhnout.

23.02.2017 5 z 5

Víc než touha Víc než touha Nora Roberts

Na to, že mám Noru Robertsovou opravdu ráda, mne tahle knížka opravdu nebavila a byla jsem ráda, když jsem ji dočetla. Příběhy mi přišly téměř bez děje, zdlouhavé....
Už před časem jsem si ale všimla, že Robertsová je výborná autorka, pokud ovšem nepíše pro nakladatelství Harlequin.

15.02.2017 2 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Odpočinková, velice čtivá kniha psaná formou dopisů a zpráv. Vhodná i jako čtení do nemocnice ( mám odzkoušeno).

24.01.2017 5 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Ačkoliv nejsem povídkový typ, knížku jsem si užila. Dostala jsem ji od kamarádek ke svátku a trefily se- čte se krásně, každá povídka je jiná... Ale musím uznat, že ,,Jsou světla, která nevidíme" mne bavila víc- ale jak říkám, povídky nejsou můj šálek kávy- mám pocit, že když se začtu, je hned konec...

15.01.2017 5 z 5