Daněla Daněla komentáře u knih

Zvědavá kačenka Julča Zvědavá kačenka Julča Paola Migliari

Roztomilé obrázky a příběh s rychlým spádem - děti neztrácí pozornost. Má další dva obdobné díly.

Jak krtek zachránil zajíčka Jak krtek zachránil zajíčka Hana Doskočilová

Krtečkovská klasika. Krásné obrázky, jednoduchý příběh. U nás dost boduje.

Prvních 100 zvířátek Prvních 100 zvířátek kolektiv autorů

Líbí se mi, že zvířata jsou rozdělena do kategorií - Ptáci, divoká zvířata...Některé obrázky jsou kreslené, jiné fotky. Hezky zpracováno.

26.02.2021 4 z 5

Koukej, kouzlo! Koukej, kouzlo! Daniela Krolupperová

Krásná knížečka přibližující malým dětem kouzlo běžných věcí kolem nás - například jak z žaludu vyroste obrovský strom. Hezké obrázky.

26.02.2021 4 z 5

K čemu je nočník? K čemu je nočník? Katie Daynes

Naprosto skvěle udělaná knížka. Škoda, že jsme ji objevili pozdě. přesto ji dcera naprosto miluje.

26.02.2021 5 z 5

Moje opravdu první kniha slovíček Moje opravdu první kniha slovíček kolektiv autorů

Perfektní knížka pro prťata. Dlouho jsme si s ní vystačili. Pak ji krátce odložili a teď z ní počítáme. Byla to myslím prví kniha, kterou jsem koupili a rozhodně toho nelituji!

19.02.2021 4 z 5

Nůše plná pohádek poskládaných do řádek Nůše plná pohádek poskládaných do řádek Jiří Žáček

Knížka plná krásných ilustrací a překrásných pohádek. Krátké i dlouhé příběhy jsou ideální před spaním.

19.02.2021 5 z 5

Zvířátka Zvířátka Eva Horáková

Super knížka s hezkými příběhy. Zatím čte maminka, ale pro učení čtení mi přijde perfektně koncipovaná. Začíná jednoduším textem a s každou pohádkou se náročnost zvyšuje (především počtem slabik). Je u nás velmi oblíbená.

19.02.2021 5 z 5

Dobrodružství králíčka Petra Dobrodružství králíčka Petra Beatrix Potter

Knížka nás dost zklamala. Rozhodně moc nefrčí. Text je sice pěkný i obrázky, ale obsah je dosti zvláštní. Některá zvířata se chovají jako lidé, jiná jsou jen zvířata. Často chybí potrestání špatného chování.

19.02.2021 2 z 5

Nápady na dárky z mojí kuchyně Nápady na dárky z mojí kuchyně Rose Marie Donhauser

Krásně zpracovaná kniha se zajímavými recepty. Některé jsem vyzkoušela, na některé se chystám. Dobře odhadnutý čas pracovního postupu, ale občas se vyskytnou těžko sehnatelné ingredience - například jedlé ovětní plátky růží.

19.02.2021 4 z 5

Zápisník - Omalovánky pro meditaci Zápisník - Omalovánky pro meditaci kolektiv autorů

Krásné omalovánky na vhodném papíře. Nepropisují se. Zajímavé motivy a obrázky. Nejčastěji mandaly. Doporučuji.

Antistresové spojovačky Antistresové spojovačky Emily Wallis

Dostatečně kvalitní papír, hezké obrázky. Vždy jeden obrázek na list, takže se nepropisují.

18.02.2021 4 z 5

Spojovačky: Praha v 800 tečkách Spojovačky: Praha v 800 tečkách Simona Burešová

Krásný papír, krásné obrázky. Ovšem někdy tak složité, že se v nich člověk ztrácí. Orientaci usnadňuje barevné rozlišení čísel v každém obrázku. Každých 100 čísel má jinou barvu.

18.02.2021 4 z 5

Nápadník do hodin výtvarné výchovy Nápadník do hodin výtvarné výchovy Petra Jašurková

Naprosto skvělá knížka s nápady do výtvarky z oblasti moderního umění. Kniha obsahuje nejen konkrétní postup tvorby, ale je dána do kontextu konkrténího stylu/malíře a to včetne aktivizační čáti. Naprosto skvělé.

18.02.2021 5 z 5

Panenky pro šikulky Panenky pro šikulky Jane Bull

Jednoduché návody a nápady. Inspirace i pro samostatnou tvorbu. Jsem s knihou velice spokojena.

18.02.2021 5 z 5

Nauč se modelovat 2 Nauč se modelovat 2 Bernadette Cuxart

Kniha obsahuje zajímavé návody a je i hezky spracovaná, ale čekala jsem něco jednoduššího. Tohle je opravdu pro někoho, kdo už toho dost umí.

18.02.2021 3 z 5

Pohádky na týden a hrátky každý den Pohádky na týden a hrátky každý den Ljuba Štíplová

Krásně napsaná knížka s hezkými ilustracemi. Za každou pohádkou jsou úkoly na rozvoj dítěte z různých oblastí - pozvávní, skládání čepice z papíru, pokusy....Jsme velmi spokojeni.

17.02.2021 5 z 5

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

Prostě naprostá klasika.

17.02.2021 4 z 5

Kuchařka mladých svišťů Kuchařka mladých svišťů Walt Disney

Kniha obsahuje sice zajímavé recepty, ale trochu chaoticky uspořádané. Některé by na sebe měly navazovat, ale jsou od sebe příliš daleko. Nicméně pro inspiraci s dětmi splní účel.

17.02.2021 2 z 5

Kuchyně - Dětem vstup povolen Kuchyně - Dětem vstup povolen Eva Taková

Pěkná publikace v kroužkové vazbě, která přináší nejen nápady do kuchyně, recepty pro děti s dětmi, ale také hry týkající se jídla jen okrajově. Navíc se kniha může stát kuchařským deníkem vašeho dítěte.

17.02.2021 4 z 5