dancadragneel dancadragneel komentáře u knih

Osudný polibek Osudný polibek Maggie Stiefvater

Knihu jsem si zapůjčila v knihovně a ke vší smůle nedocetla a tak pro mě bylo velmi mile překvapení, když se objevila pod stromečkem... kniha je jednou z opravdu skvěle napsaných fantasy ve které není hlavní láska ale právě to tajemno, které dokáže člověka dostat... mrzí mě že se Argo nerozhodlo vydat druhou knihu poněvadž bych moc ráda věděla jak to bude pokračovat, poněvadž jsem se zatím dozvěděla málo... budu věřit že e Bůh smiluje a další díl vyjde

16.02.2017 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Abych popravdě řekla tak tahle kniha pro mne byla utrpením a kdybych jí neměla číst kvůli škole asi bych jí nedočetla... pan Kafka mě teda moc nepotěšil a upřímně po této naší menší schůzce už zřejmě nepotěší, poněvadž sama od sebe ho vyhledávat zřejmě nebudu... Kniha byla pro mne dlouhá až dost nesrozumitelná a velmi nudná... Rozhodně jí nebudu doporučovat

04.02.2017 1 z 5

Jedna z knih, která si mě dokázala dostat svým humorem a laskavostí... Tato kniha mi přinesla nové podněty k přemýšlení a díky ní jsem si dokázala spoustu věcí uvědomit... ať už vezmeme v potaz vyprávění o stejcích nebo o pampeliškách, nebo vtipnou historku s mývaly... Opravdu překrásná kniha, kterou jsem si ráda přečetla na doporučení svých milovaných... :)

02.02.2017 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Tahle kniha je pro mě jednoznačně nejlepších z těch co jsem měla zatím možnost přečíst... Příběh byl tak poutavý, že se kniha četla jedním dechem a s postavami jsem se ihned ztotožnila a zamilovala se do ně. Spojit svět chimér a andělů je bombastický nápad, který si mě ihned získal. Autorka prostě dokázala něco co ještě nikdo před ní. Vytvořit dokonalý tajuplný svět s dokonalou historii a postavami. Nejvíc mě však překvapilo jak dokázala autorka překrásně popsat Prahu... Přenádherné, rozhodně doporučuji

28.01.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek téhle ságy...

23.01.2017 5 z 5