Dajen2sell Dajen2sell komentáře u knih

Venuše, láska v našem horoskopu Venuše, láska v našem horoskopu Martina Blažena Boháčová

Základní rozbory všech znamení, očekávala bych větší propracovanost.

12.06.2022 3 z 5

Najdi svou spřízněnou duši Najdi svou spřízněnou duši Pierre Franckh

Příjemné a inspirativní čtení, nicméně po přečtení předchozích knih již nenabízí nic nového.

12.06.2022 3 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Romantický příběh okořeněný zajímavým povoláním, které však v určitou chvíli přechází do stereotypu a čtenáři nenabídne více než jídlo a spánek, nicméně příběh je takový ,,hezky hladící po duši" a čtivý. Navíc se mockrát v autorce vidím a sama si připomenu nějaké zážitky z cest, proto u mě tato kniha najde své stálé místo.

29.06.2020 4 z 5

Jmenuju se Martin Jmenuju se Martin Martin Carev

bohužel, kniha mě vůbec nenadchla

29.06.2020 1 z 5

Miláček Miláček Guy de Maupassant

moje oblíbená klasika :)

29.06.2020 5 z 5

Některé pasáže mě trošku nudily, ale jinak fajn čtení

27.05.2020 4 z 5

Ryby Ryby Eloa Talpa

Krásný dárek pro potěšení milovníků magie a horoskopů :)

27.05.2020 5 z 5

Vodnář Vodnář Jenny Eremias

Krásný dárek pro potěšení milovníků magie a horoskopů :)

27.05.2020 5 z 5

Travel bible Travel bible Matouš Vinš

na knihu jsem se těšila, dá se říci, že některé pasáže mě obohatily, ale jinak jsem asi očekávala od této knihy víc

26.05.2020 3 z 5

Poměrně průměrná kniha, která ani moc nevypovídá o povolání letušky, spíše o pravidelném přísunu jídla a alkoholu, bohužel autorka sama o sobě několikrát v knize popisuje jak je hloupá, tudíž ani nedává možnost čtenáři myslet si něco jiného. Jinak nenáročné čtení k vodě, na dovolenou fajn.

17.11.2019 2 z 5