Dajen2sell Dajen2sell komentáře u knih

Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie Štěpán Urban

doporučuji, pokud se zajímáte o astrologii, obsahově obsáhlé ustálené a dobře vysvětlené informace vztahů a aspektů planet,... čili charakterů osobnosti

15.03.2024 5 z 5

Aromaterapie pro léčení duše Aromaterapie pro léčení duše Gabriel Mojay

doporučuji

12.03.2024 5 z 5

Astrologie vaše životní šance, magické rituály podle astrologických domů Astrologie vaše životní šance, magické rituály podle astrologických domů Martina Blažena Boháčová

zajímavé pojetí ve spojitosti s rituály, kniha mi přijde zajímavě zpracovaná a obsahuje užitečné informace

Karmický Saturn Karmický Saturn Martina Blažena Boháčová

obsahuje základní informace

Spřízněná znamení zvěrokruhu Spřízněná znamení zvěrokruhu Alice Morales

zpracována spíše oddechovou zábavnou formou pro nenáročného uživatele :)

12.03.2024 3 z 5

Esenciální oleje: kompletní příručka Esenciální oleje: kompletní příručka K. G. Stiles

obsáhlá kniha, obsahuje základní informace, recepty, kontraindikace, doporučuji

Velká kniha pro čarodějky Velká kniha pro čarodějky Petra Novotná

krásná grafika, která dělá opravdu velkou parádu na poličce každé čarodějky, obsahově kniha nepřináší nic tak podstatného a nového

Sestavte si vlastní horoskop Sestavte si vlastní horoskop Jane Struthers

pěkná grafika a srozumitelný výklad, vhodné pro začátečníky

Pilotkou Boeingu 737 Pilotkou Boeingu 737 Kristýna Jupová

Vyprávění o začátcích a komplikacích, které předchází tomu, než se člověk stane pilotem, doporučuji všem, kteří o této profesi uvažují, jinak hodnotím spíše průměrně.

03.07.2023 3 z 5

Astrologie pro každého Astrologie pro každého Yasmin Boland

Doporučuji pro začátečníky, kniha obsahuje základní popisky všech důležitých aspektů k pochopení problematiky, vše je velmi dobře vysvětlené a také obsahuje cvičení, které nabádá k procvičení nastudované látky. Velmi doporučuji :)

29.05.2023 5 z 5

Deník letušky Deník letušky Marika Mikušová

Bohužel jsem četla už ty předchozí knihy od jiných autorek a ty byly přínosnější, tady bych ohodnotila 3/4 knihy za zbytečné a nezajímavé. Vadilo mi přeskakování od jedné věci k druhé, nadpis a k tomu povídání na dva odstavce, autorka neustále upozorňuje na druhý díl, který si myslím, že ani nevyjde. Za mne doporučuji sáhnou po jiných.

26.04.2023 odpad!

Partnerský horoskop Partnerský horoskop Mária Leondin

základní charakteristika

20.02.2023 4 z 5

Partnerský horoskop se špetkou chilli Partnerský horoskop se špetkou chilli Antonín Baudyš ml.

Uvítala bych hlubší popis i peprnější obsah, když je to ,,se špetkou chilli"

20.02.2023 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Krásná, čtivá, jak uvádí autor, rozesměje i dojme, doporučuji :)

21.07.2022 5 z 5

Výklad z karet podle Dagmar Kludské Výklad z karet podle Dagmar Kludské Dagmar Kludská

Složitější, nedoporučuji pro začátečníky.

12.06.2022 4 z 5

Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi Lenka Vdovjaková

Jedna z mála knih, která je vhodná i pro začátečníky.

Magie tarotu Magie tarotu Janina Renée

Tipy na rituály pomocí tarotových karet, velká škála oblastí, na které se dá rituály použít.

Airbus A380 Airbus A380 Robert Wicks

vřele doporučuji všem nadšencům A380ky

Učebnice pilota 2019 Učebnice pilota 2019 kolektiv autorů

doporučuji

Encyklopedie dopravních letadel Encyklopedie dopravních letadel Lukáš Musil

Nutnost každého nadšence do letecké dopravy, přehledné, zajímavé informace, velmi povedené.