čtenářkaZ čtenářkaZ komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Kiera Cass mě osobně nezklamala. Sice jsem už od Dcery tušila kdo to vyhraje, tak mě hodně překvapilo její nečekané a taky by se to dalo popsat jako BUM zamilovaní. Hleděla jsem na tu stránku s otevřenou pusou hodně dlouho.
No. Ale když se vrátím k celkové knížce tak se mi líbila. (Jo dobře na trilogii Selekci nemá, ale musíme to brát tak, že je to 5. díl) Z mého pohledu je to čtivá, lehká a pohodová knížka v které se furt něco děje. I ty nepodstatné věci mě dokázali přimět k tomu, abych si tu knížku nevychutnávala, ale shltla ji na jeden zátah.
Takže za mě dobré:D

06.05.2018 4 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Nápad dobrý, četlo se to skvěle, ale příběh o ničem. Pořád jsem očekávala nějaké veliké BUM, ale to BUM se bohužel ne a ne stát. Na tuto knihu jsem se velice těšila hlavně kvůli tomu jak ji všichni vychvalovali do nebes, že je srandovní a já nevím co ještě.
Ale věřím, že se někomu může doopravdy líbit.

24.04.2018 3 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

MILUJU! (Třeba i ten zmatek v té knize)

25.08.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Myšlenka výborná jen mě mrzí ten odběhnutý konec

24.09.2018 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Jako první jsem viděla film a proto mě překvapilo, jak se toho v tomto dílu stalo málo. Ale i tak musím ohodnotit tuto knihu plným počtem hvězdiček, protože zbožňuju styl psaní této spisovatelky. Je hodně čtivá a na moji rychlost čtení (což není moc rychle:D) jsem to přečetla za tři dny. Takže je to super;)

18.04.2018 5 z 5