Chris_min

Muffin a čajMuffin a čajT. Addair (pseudonym)

Knihu miluju, ale hrozně mě mátlo, jak byla jedna kapitola z jedné postavy a druhá z druhé a stále dokola.. A taky třeba ta druhá začala v polovině té první, která už byla popsaná.. Ano, nejsem na to zvyklý, ale to neznamená, že je celá kniha špatně.. A taky si autor mohl víc vyhrát s popisem vedlejších postav. Podle mě nebyli dost popsány..

Labyrint: ÚtěkLabyrint: ÚtěkJames Dashner

Viděl jsem nejprve film, a proto mě zajímala kniha a jsem rád, že nezklamala. Kniha je úplně něco jiného v detailech, než film.. A mám knihu radši.

18.08.2020

Vražedná léčbaVražedná léčbaJames Dashner

Šel jsem do tohohle aniž bych viděl film.. Ano, byl jsem trochu naštvaný, že to nebylo úplně stejné jako u filmu, protože jsem chtěl vedet, co se děje a jak to dopadne, ale kniha(za mě) plná úžasných emocí a dramatu.
Co bych vytkl, tak už by mě to staršího asi moc nezaujalo, kdybych to četl.

18.08.2020

Izuku Midoria: PočátekIzuku Midoria: PočátekKóhei Horikoši

Dost mě zklamalo to, že jsem se v podstatě nedozvěděl od anime nic nového. Bylo to přesně jako anime, který jsem koukal..

Dej mi své jménoDej mi své jménoAndré Aciman

Šel jsem do toho s tím, že to bude skvělá kniha(bohužel jsem viděl film první a asi jsem za ten film rád), protože kniha mi přišla.. Asi to není můj šálek zeleného čaje.. Ale kdo má rád trochu pepření, tak rozhodně bych to zkusil!