Chris_min

Příspěvky

Muffin a čajMuffin a čajT. Addair (pseudonym)

Knihu miluju, ale hrozně mě mátlo, jak byla jedna kapitola z jedné postavy a druhá z druhé a stále dokola.. A taky třeba ta druhá začala v polovině té první, která už byla popsaná.. Ano, nejsem na to zvyklý, ale to neznamená, že je celá kniha špatně.. A taky si autor mohl víc vyhrát s popisem vedlejších postav. Podle mě nebyli dost popsány..

04. ledna


Dej mi své jménoDej mi své jménoAndré Aciman

Šel jsem do toho s tím, že to bude skvělá kniha(bohužel jsem viděl film první a asi jsem za ten film rád), protože kniha mi přišla.. Asi to není můj šálek zeleného čaje.. Ale kdo má rád trochu pepření, tak rozhodně bych to zkusil!

01. ledna


Izuku Midoria: PočátekIzuku Midoria: PočátekKóhei Horikoši

Dost mě zklamalo to, že jsem se v podstatě nedozvěděl od anime nic nového. Bylo to přesně jako anime, který jsem koukal..

01. ledna


Vražedná léčbaVražedná léčbaJames Dashner

Šel jsem do tohohle aniž bych viděl film.. Ano, byl jsem trochu naštvaný, že to nebylo úplně stejné jako u filmu, protože jsem chtěl vedet, co se děje a jak to dopadne, ale kniha(za mě) plná úžasných emocí a dramatu.
Co bych vytkl, tak už by mě to staršího asi moc nezaujalo, kdybych to četl.

18.08.2020


Labyrint: ÚtěkLabyrint: ÚtěkJames Dashner

Viděl jsem nejprve film, a proto mě zajímala kniha a jsem rád, že nezklamala. Kniha je úplně něco jiného v detailech, než film.. A mám knihu radši.

18.08.2020