Keiko.L. Keiko.L. komentáře u knih

Smoothies na zahřátí Smoothies na zahřátí Eliq Maranik

Skvělá inspirace na chladné dny, ale i pro ty kteří milují smoothies.

20.03.2018 5 z 5

Tajemné cesty parfémů Tajemné cesty parfémů Cristina Caboni

Všem milovníkům parfémů vřele doporučuji. Hezký příběh plný voňavých tajemství.

01.02.2018 5 z 5

Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou Ella Woodward

Kniha, která mi změnila život. Už článek v časopise, který jsem si o Elle přečtla mi ukázal světýlko mé cesty. Stala se mou inspirací, dodala mi odhodlání a energii, kterou jsem pocítila už při čtení.

27.01.2018 5 z 5

Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mě příběh chytnul. A o lechtivé scény tam není nouze:-)

08.01.2018 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Moje první kniha ke které se budu neustále vracet.

03.01.2018 5 z 5

Velká kniha meditačních technik Velká kniha meditačních technik Ronald D. Siegel

Tato kniha je velmi užitečným rádcem na velmi náročná stresová období. Pomůže, i když stres dosáhl větších fyzických následků. Velmi doporučuji.

17.12.2017 5 z 5

Vědomá prostitutka Vědomá prostitutka Veronica Monet

Z knihy mám velmi smíšené pocity, tak jak jsem byla na začátku nadšená, tak v půlce mi už kniha nedala nic.

11.06.2017 1 z 5

Česká vánoční kuchařka Česká vánoční kuchařka Hana Sedláčková - Pačová

Výborná kuchařka. Moc hezky udělaná, najdete v ní tradiční recepty. Velice rozsáhlá a u nás velmi oblíbená.

Péče o kočku Péče o kočku David Taylor

Perfektní domácí rádce. Nezbytný pro každého vlastníka chlupatého kočičího miláčka.

Albert Spolu u stolu Albert Spolu u stolu kolektiv autorů

Hezky zpracovaná kuchařka. Příjemně nás překvapila jak svou cenou, tak i obsahem. Můžeme doporučit.

29.06.2015 5 z 5

Feng-šuej - Harmonické bydlení s rostlinami Feng-šuej - Harmonické bydlení s rostlinami Gunther Sator

Krásná a přehledná kniha. Perfektně splňuje to, k čemu je určena, a to je, poradit jak vnímat své bydlení a rostliny, které nás obklopují.

28.05.2015 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Velmi čtivá kniha, která vykresluje psychický stav člověka, který přijde o blízkou osobu. Autorka nás nechává nahlédnou do stavu mysli jedné pozůstalé. Krásná kniha pro ty, kdo mají rádi psychologii.

28.05.2015 5 z 5

Všechno přiznávám, všechno... Všechno přiznávám, všechno... Johannes Mario Simmel

Tichý příběh jednoho člověka, který se čte sám. Kniha je krásně napsaná, poutavý příběh o člověku, který tváří v tvář smrti se rozhodne, že už nemá ve svém životě co ztratit, a tak se uchýlí ke zločinu. Zajímavé na tomto příběhu je, kam ho tato cesta dovede a jakým způsobem najde sám v sobě klid.

16.12.2014

Chuť medu Chuť medu Salwa Al Neimi

Chuť medu chutná po medu, kniha, která chce, aby se erotika vychutnala. Strávila jsem u ní krásný čas.
Je to jeden z těch zvláštních příběhů, který možná neosloví každého, ale když ano, nepustí.

15.08.2014 5 z 5

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

Krásný příběh na jedno odpoledne.

25.04.2013 5 z 5