chia chia komentáře u knih

Nebe nemá dno Nebe nemá dno Hana Andronikova

Musim souhlasit, ze zaver knihy se mi zas tak nelibil. Skoda, ze autorka svuj boj s nemoci prohrala. Patrila k mym oblibenym.

05.09.2013 4 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Nadherna knizka. A o dost lepsi nez Vyhnání Gerty Schnirch. Rada se k ni vracim a kdyz jsem ji cetla poprve, tak jsem se neubranila slzam.

05.09.2013 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Druha polovina knihy mne bavila o dost vic. Obcas mi to prislo docela prehnane-nemyslim tim popis vyhnani Nemcu z Brna, ale treba ten vztah s otcem. To chtela autorka vykreslit uplne zleho Nemce? Pribeh Barbory by mne docela zajimal dal.

05.09.2013 3 z 5

To To Stephen King

Klauny nemam rada od detstvi. Kinga mam rada a kazdou jeho knihu zhltnu, ale To me zklamalo. Asi jsem mela moc prehnana ocekavani. Nebavilo me to zas tolik.

02.09.2013 2 z 5

Meruňková zavařenina Meruňková zavařenina Alexandr Isajevič Solženicyn

Zukov me zaujal asi nejvic. Jinak kratke a dobre cteni. Ideal na cesty do prace.

22.08.2013 5 z 5

Solzenicyn me doslova chytil a jentak nepusti. Porad si rikam, jak je to, co v knihach popisuje, mozne a prijde mi to absurdni. Nejde se od toho odtrhnout a v dnesni dobe mi to prijde jako uzitecna vystraha. Doporucuji vsem.

22.08.2013 5 z 5

Národní třída Národní třída Jaroslav Rudiš

Slabsi nez Helsinky a celkove zklamani.

27.06.2013 3 z 5