Chabuba Chabuba komentáře u knih

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

To je tak, když váš otec vymyslí Zadelesk a vydělá tím miliardy. K narozeninám dostáváte šeky v hodnotě milionů liber. Přesto vám něco chybí a peníze to opravdu nejsou. Moc se mi to líbilo.

11.05.2019 5 z 5

Chatrč z kostí Chatrč z kostí Petra Vaisová

Příběh dvou kluků, kteří chtějí strávit prázdniny u dědečka. Zažijí různá dobrodružství a pochopí, že člověka nemohou soudit podle toho, jak vypadá.

11.05.2019 5 z 5

Konec zlobení Konec zlobení Zuzana Pospíšilová

Moc zajímavá knížka. Líbilo se mi, jak děti okusily svou vlastní medicínu a pochopily, že jejich chování nebylo pěkné.

06.05.2019 5 z 5

Ňouma z áčka Ňouma z áčka Ivona Březinová

I když někdo na první pohled vypadá jako ňouma, tak to tak vůbec být nemusí. Může se z něho vyklubat fajn kluk, který si v té pravé chvíli ví rady. Mohu jenom doporučit.

11.03.2019 5 z 5

Cvrček a mravenci Cvrček a mravenci Jiří Zdeněk Novák

Je to krásná, poučná básnička. Můžu ji jenom doporučit.

04.03.2017 5 z 5

Školní strašidlo Školní strašidlo Zuzana Pospíšilová

Je prima, že i strašidla mohou být hodná a kamarádit se s dětmi. Knížka se mi moc líbila. Už se těším na druhý díl.

24.02.2017 5 z 5

Josífkův pekelný týden Josífkův pekelný týden Daniela Krolupperová

Zajímavá knížka. Když jsem dočetla kapitolu, tak mě zajímalo, jak to bude pokračovat a chtěla jsem číst dál. Nejhezčí bylo, jak se Josífek rozhodl, že bude uklízet. Líbilo se mi, jak se teta Drahuše zastávala své rodiny. Bezvadná knížka.

02.02.2017 5 z 5

Sedmilhář Josífek Sedmilhář Josífek Daniela Krolupperová

Moc se mi knížka líbila. Přečetla jsem ji úplně sama. A mám z toho velkou radost. Je to napínavá knížka. Když jsem dočetla stránku, těšila jsem se na další. Obrázky byly hezké. Nejvíc se mi líbil obrázek s očarovanými rodiči. Ten mi přišel hodně vtipný.

20.01.2017 5 z 5

Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc Arnold Lobel

Velká písmena, velké obrázky, málo textu. Ideální pro začínající čtenáře.

12.07.2016 5 z 5

O modrém světle O modrém světle Daniela Krolupperová

Krásná a napínavá knížka. Otík se stejně jako já učí číst. A to se mi moc líbilo.

06.03.2016 5 z 5

Tom a jeho zvířátka Tom a jeho zvířátka neznámý - neuveden

Malý Tom se stará o zvířátka a o zahrádku. Druhá knížka, kterou jsem úplně sama přečetla.

Myška Žofka Myška Žofka neznámý - neuveden

První kniha, kterou jsem přečetla úplně sama. Nemohu dát tedy jinak, než pět hvězdiček.