cerna.pet cerna.pet komentáře u knih

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

SPOILER....No... tak prvni dve knihy byli fajn. Tento dil pro me byl ale trochu zklamani. Konec deje je odflaknuty,ukonceny nahonem,prisel mi i nevyrceny konec . Cekala jsem trochu konec jako sladarnu ktera se prolinala celou knihou. Nemluve o spoustu nevyresenych otazkach jako jak to vse vysvetlili strazcum kdyz se vratili,jak to prijali a co dal kdyz uz zadne tajemstvi neni, ... naopak jine zbytecnosti jako pyzamo je vysvetlen do podrobna. Ke konci uz me trochu zlobilo jak je Gwendolyn prihloupla a bez nejlepsi kamaradky by si nejspis neskrtla.

03.04.2019 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Na to že je kniha pro náctilété tak dobré, pořád se něco děje.

24.03.2019 5 z 5

Stráže! Stráže! Stráže! Stráže! Terry Pratchett

Jelikož ve čtení knihy přeskakuju seznámila jsem se s Elániem když už měl charakter, trochu mě na začátku otrávilo že je to ožrala a srab, tak jsem ho z pozdějších příběhů neznala ale musim uznat že chrakter získal, a Karotka bavil hned od začátku, je vidět že se postavy vyvíjejí s každým příběhem. Jako vždy skvělé počtení.

28.07.2017 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Knihu jsem dostala jako dárek... ani jsem ji nedočetla, nejsem duchovně založená takže mi kniha přišla jako vstupenka do sekty. kniha třeba není špatná ale jen pro správný typ lidí

09.03.2017 odpad!

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Kniha na jedno nadechnuti. Super. Morbidni ale urcite neni tak drsna jak by s timto tematem mohla byt. Vse je rychle ale to vůbec nevadi. Pro romanticke duse urcite nevhodna. Nemuzu se dockat pokracovani.

07.03.2017 5 z 5

Za mě super kniha, vtipná, plná zvratů, jediné co mě moc nebavilo byla Alanova minulost kde se propírala politika, to pro mě bylo zdlouhavé ale zvládla jsem to a musim říct že je to jedna z mála knih která se mi velmi líbila, určitě si přečtu i další. Alan je velmi sympatický starý děda který bere život jak je.

19.07.2016 5 z 5

Otec prasátek / Nohy z jílu Otec prasátek / Nohy z jílu Terry Pratchett

Super, ze zacatku jsem si rikala ze me to nebude bavit, ovsem humor Pratchetta to zmenil, cela Hlidka super,zapletka genialni.

12.05.2016 5 z 5

Sekáč Sekáč Terry Pratchett

Do poloviny knihy jsem se nemohla začíst, ovšem pak vše nabralo na obrátchách, napínavé jako kšandy , nemohla jsem se nakonec od knihy odtrhnout jak vše vyřeší a jak to všechno dopadne .

27.04.2016 5 z 5

Erik Erik Terry Pratchett

velmi hezké a zábavné čtení, mrakoplaš a truhla s nožičkama v pekle = super

16.04.2016 5 z 5