CelticKate CelticKate komentáře u knih

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Je to asi minuta, co jsem knihu dočetla. Utírám slzy z očí a vstřebávám asi nejsilnější knižní příběh, co jsem kdy četla. Tak neuvěřitelným způsobem propojená symbolika lidských příběhů napříč staletími...Nelze se od četby odtrhnout, nelze zapomenout! Nemám už více slov. Děkuji!

18.10.2019 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Milý, laskavý humor na pozadí běžné lékařské praxe na severoirském venkově v šedesátých letech minulého století. Sympatičtí lékaři i jejich pacienti...člověk by se chtěl skoro nechat od nich ošetřit!

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Nádherný příběh...a ten konec mě úplně a totálně dostal....jedna z mála knih, u kterých jsem si pobrečela! Wau.

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Teda, řeknu vám...já už těch romantických příběhů přečetla hodně, ale tohle je snad teprve druhý případ, kdy mi byla hlavní hrdinka na 100% sympatická - svá, osobitá, na nic si nehrála, nebyla hysterická a navíc zcela samostatná. Ze série Modrá volavka se mi tento díl rozhodně líbil nejvíc! Děkuji.

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Klasický scénář - on drsný a hrdý bojovník (čti Superman), avšak ke vší smůle hlavní hrdinky taky krasavec. Ona statečná, hrdá žena, avšak ke vší smůle hlavního hrdiny taky krasavice...no, jak tento "problém" vyřešit??
Přečtěte si a uvidíte...
Ne, opravdu velice pěkný příběh, byť podle stále se opakujícího scénáře. Dávám plný počet hvězdiček... když za nic jiného, pak za humor určitě. Zcela upřímně, po přečtení věty dobrosrdečných ochránců lady Gillian "Jenom bychom Tě trochu klepli...a bylo by to" jsem se smála tak, že to snad slyšeli všichni sousedé.
Super oddychovka, akorát ten návrat do reality je pak dost těžký...a to ani nemusím být klepnutá. :-D

20.03.2019

Ohnivý pták Ohnivý pták Susanna Kearsley

Krásné pokračovaní příběhu Zimního moře! Poprvé jsem se setkala s tak charakterní hrdinkou (Annou Morayovou) - chytrá, statečná a pevná ve svých názorech a přesvědčení...skutečná dcera svých rodičů!

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

Ale jo, ty čtyři hvězdičky dávám...ale spíš za humorné scénky s malým Connellem, ty byly povedené, stejně tak vykreslení povahových rysů skotských horalů. On i ten příběh by byl super, ale ten náhle utnutý konec? To je škoda - spravil by to alespoň epilog, ale to ne...jeden vehementní proslov a konec.

02.06.2019 4 z 5

Pán ostrova Pán ostrova Catherine Coulter

Prosím vás, řekne mi někdo, kdy se ti dva do sebe jakože stihli tak osudově zamilovat??
Jsem to nějak nepostřehla, čtu čtu, 100, 200 stránek a nic. V jednu chvíli ji on vláčí po zemi jak kus hadru, nadává jí do všeho možného i nemožného, stejně tak ona ho chce propíchnout, uškrtit, zmlátit a já nevím,co ještě...a v druhé chvíli se o ní strááášně bojí a strááášně ji miluje? Ne ne, tohle jsem jim teda nevěřila ani náhodou..to už mě přesvědčili víc Haftner a jeho Entti. Baže, domluvila jsem!!

22.08.2019 1 z 5