cantona cantona komentáře u knih

Postmortem Postmortem Patricia Cornwell

Průměrná kniha. Žádné napětí ani zvraty. Prostě nuda. Musím, ale uznat, že Patricia Cornwell psát rozhodně umí, dobře se to četlo, ale ten děj mě nic neřekl, proto dávám tři hvězdy.

12.08.2014 3 z 5

Slepá bohyně Slepá bohyně Anne Holt

Tak tady musím bohužel napsat, že tato kniha mě tedy nenadchla. Nudný a vleklý děj ikdyž byla zajímavá zápletka, ale krimi roku v Norsku? No to tedy koukám!

27.07.2014 3 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

Kniha mě celkem bavila. Harry Bosch je typ policisty, který mě fakt baví. Konec knihy byl ale takový nemastný neslaný. Konec mi prostě jak se říká ten dech nevyrazil a proto dávám čtyři hvězdy.

17.07.2014 4 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Moc dobrá kniha s dost nečekaným koncem. Prostě severská krimi. Těším se na další knihu od tohoto autora.

21.06.2014 5 z 5

Vřesoviště Vřesoviště Belinda Bauer

Kniha se mi líbila. Dobře se četla a příběh byl velmi dobrý, ale strhující podle mě tedy nebyl. Každopádně na prvotinu autorky to byl výborný počin.

29.05.2014 5 z 5

Výkupné Výkupné Nelson DeMille

Velmi dobrá kniha. Dobře se četla a příběh taky hodně dobrý. Nelson De Mille se stává dalším mým oblíbeným autorem.

18.05.2014 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

První kniha od této autorky co jsem četl a musím říct, že hodně dobrý. Četla se velmi dobře, napětí se stupňovalo atd. Jenom tam bylo cítit, že autorka píše i romány pro ženy, ale to ničemu nevadí. Já jsem byl uspokojen. :-)

22.04.2014 5 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Diana Norman

Bohužel mě tato kniha zklamala. Závěr byl opravdu strhující, ale jinak do té doby nuda a šeď! Historie je fajn, ale historická detektivka v tomto podání už tedy ne.

11.04.2014 2 z 5

Mrazivý strach Mrazivý strach Karin Slaughter

Od Karin super jako vždy. Opět potvrdila svoji kvalitu!

30.03.2014 5 z 5

Vzestup Guvernéra Vzestup Guvernéra Robert Kirkman

Hodně drsná kniha, ale jinak výborná. Těším se na druhý díl.

12.03.2014 5 z 5

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Tahle kniha mě potěšila. Četla se dobře a záplatka byla taky OK. Těším se a jsem zvědavý na její filmovou verzi!

11.02.2014 5 z 5

Godwulfský rukopis Godwulfský rukopis Robert B. Parker

Tak tahle kniha se mi líbila. Hlavní hrdina má opravdu hodně společného s Philem Marlowem od Raymonda Chandlera. Ale abych pravdu řekl tak Godfulfský rukopis mě bavil daleko víc než Hluboký spánek právě od Chandlera. Už se těším až si přečtu další případ Spensera.

31.01.2014 4 z 5

Hluboký spánek Hluboký spánek Raymond Chandler

Tak bohužel tato kniha mě opravdu zklamala. Nuda, nuda a opět nuda! Mám rád detektivky, ale tohle bylo fakt o ničem. Dávám aspoň jednu hvězdičku za výborné hlášky hlavního hrdiny. Ale autorovi dám někdy určitě ještě šanci.

17.12.2013 1 z 5

Pavučina Pavučina Karin Slaughter

Karin opět excelentní! Tahle spisovatelka mě baví. A vo tom to je!

23.03.2013 5 z 5