Výkupné přehled

Výkupné https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148281/vykupne-148281.png 4 16 16

Napínavý příběh, v jehož pozadí je vleklý irsko-britský konflikt, se odehrává v New Yorku v den sv. Patricka - patrona všech Irů Skupina bojovníků obsadí světově proslulou newyorskou katedrálu a potom zveřejní své požadavky: Velká Británie musí propustit všechny vězně-účastníky irského odboje. Pokud se tak nestane, bude katedrála společně s rukojmími vyhozena do povětří.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art , Knižní klub

Cathedral , 1981

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výkupné. Přihlašte se a napište ho.

danny_21
02.02.2022 3 z 5

Bohužel tento kousek mě nijak zvlášť nenadchnul - možná v 80 nebo 90-desátkách, v době největšího rozmachu IRA by byla přitažlivější ale takto je to jen další průměrný hostage thriller. Navíc by mu prospěla 20-ti % čistka, spousta vaty a postav, měl jsem problém pořádně se začíst a to většinou není dobré znamení. Další možné pokračování s DeMillem budu zvažovat, Výkupnému dám průměrných 55 %.

mira.k
04.11.2016 5 z 5

Zatím asi nejlepší De Milleho kniha, kterou jsem četl. Napínavý thriller. Perfektně se čte. Jen v akčních pasážích je vidět autorova slabina. Prostě akci nějak neumí. Kdežto konverzačky a odkrývání faktů, strategie a taktika, v tom je mistr. Závěr slušný.

astroweb
24.04.2016 2 z 5

Nemohu si pomoct, ale ten styl mi vůbec nevyhovoval, přes snahu jsem se nedonutil dočíst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výkupné v seznamech

výkupné