Bytost na cestě Bytost na cestě komentáře u knih

Všechno o 12 znameních Všechno o 12 znameních Andrea Homolová

Velmi důkladně a podrobně popsaná znamení i jejich mytologické kořeny. Pokud si chcete opravdu počíst o předpokladech pro jednotlivá znamení, určitě doporučuji! ;-)

15.04.2012 4 z 5

Garfield se vybarvuje Garfield se vybarvuje Jim Davis

Garfield trochu jinak - barevný - a v podobě starší, ze začátků Davisova kreslení :-)

29.02.2012 5 z 5

Přírodní léčba kočky Přírodní léčba kočky Rudolf Deiser

Pro toho, koho zajímá právě toto téma, je kniha velmi zajímavá.

25.02.2012 3 z 5

Paměti Giacoma Casanovy Paměti Giacoma Casanovy Giacomo Girolamo Casanova

Zajímavá kniha... pro milovníky žen a lásky.

25.02.2012

Dětská nevěsta Dětská nevěsta Delphine Minoui

Podle mě pěkná kniha, hezky napsaná a dobře rozdělená. Jsem ráda, že Nojoud byla tak odvážná ve svých 10 letech a nevzdala se! :-)

03.02.2012 5 z 5

Nostradamus na stopě Nostradamus na stopě Reinhard Mussik

V knize jsem neneašla, co mi slibovala a i přes zajímavost popsaného, jsem to nedokázala vnímat jako užitečné a hodně jsem přeskakovala, abych knihu dočetla.

30.01.2012 3 z 5

Proroctví pro 21. století Proroctví pro 21. století Manfred Dimde

Trochu chabé výklady Nostradama a spřeházené, nepřehledně srovnané kapitoly :-(

24.01.2012 2 z 5

Poslední upír Poslední upír Suzy McKee Charnas

Trochu jiná upířina. Tento upír má má malé žihadlo pod jazykem a tím bodne a nakape si pár kapek krve :-)

Erotické hračky Erotické hračky Anne Hooper

Zajímavá a velice poučná kniha :-)

Buď v pohodě Buď v pohodě Táňa Víšková

Kniha není literárně nijak úchvatná, ale o to autorce ani nešlo, chtěla si jen ulevit, pomoci jiným a vydat si knihu :-)

19.01.2012 2 z 5

Vyznání dceři Vyznání dceři Helen Exley

Tuto knihu jsem dostala od mamky a mile mě potěšila :-)

Kočičí pověsti Kočičí pověsti Eva Beranová

Moc krásné povídky o kočičích skřítcích,vílách,rusalkách,divokých kočkoženkách,moudrých čarodějnicích,o dobrém duchu Mňoukalovi a především o té tajemné černě oblečené paní Černé růži. Nejen pro děti, pro všechny kočkomily jako dělané :-)

Šípková růže Šípková růže Vítězslav Nezval

Moc krásná poezie ;-)

Povídky Povídky Karel Václav Rais

Pan Rais mě opět svými povídkami krásně pohladil po duši. Nádhera :-)

Vaříme zdravě bez mléka Vaříme zdravě bez mléka Simone Maus

Skvělá kniha a dar pro lidi s intolerancí či alergií na laktózu :-)

Mimozemšťané v Čechách Mimozemšťané v Čechách Jitka Lenková

Velice zajímavá kniha :-)

Andělé zvířat Andělé zvířat Eva Linhartová

Úžasná kniha o koníkovi, který byl odebán mamince a dlouho cvičen, aby z něj byl závodní kůň. Když si zlomil nohu, měl být utracen, ale šel k jinému majiteli jako kůň na vyjížďky pro veřejnost. Majitel se o něj a ostatní koně nestará a oni hladovějí a chřadnou a čekají, jestli je nepřijdou zachránit Andělé zvířat, o kterých se mezi zvířaty občas povídá. V knize se setkáváme s jeho přáteli koňmi a kočkou, oba mají těžké osudy ze kterých by člověk plakal. Když nakonec přijdou lidé v maskách (ochránci zvířat) a zachrání je odtud, zjistí, že Andělé zvířat opravdu existují a že jednou z nich je jeho kamarádka z dětství. Příběh, u kterého si člověk hodně uvědomí a oči nezůstanou suché. DOPORUČUJI!

Znamení z vesmíru Znamení z vesmíru Erich von Däniken

19.01.2012 3 z 5

Strategie bohů - Osmý div světa Strategie bohů - Osmý div světa Erich von Däniken

19.01.2012 4 z 5

Šok z bohů Šok z bohů Erich von Däniken