Všechno o 12 znameních

Všechno o 12 znameních https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72350/vsechno-o-znamenich-72350.jpg 4 30 6

Velmi úspěšná kniha astroložky Andrey Homolové je nejobsáhlejší a nejpodrobnější knhou vůbec o astrologických znameních,ve které najdete opravdu všechno,co vás zajímá:Ideální domov ,rodina,vztahy a sex,psychologie a zdraví,kariéra,profese a finance...

Medunkavera
09.10.2021 5 z 5

Hezká a zajímavá kniha. Ukáže každému zanamení jeho vlastnosti a kdo se k němu hodí a kdo se k němu nehodí. Třeba . . když jste Blíženec, kdo se k Vám hodí a kdo ne.
Třeba takový dokonalý Kozoroh, ten by mě naprosto nesnesl. Ale já ho obdivuji.
Kdežto on mě nesnáší a opovrhuje mnou.
Nezlobím se na něj.
Takhle to prostě v životě chodí:
S nějakým člověkem se setkáte, je vám okamžitě sympatický. Pak se setkáte s někým jiným a cítíte, že vám ten člověk nesedí. Takhle to prostě je..

Elanor.s94
23.11.2016 5 z 5

Velmi obsáhlá kniha, detailně popsané všechny znamení. Objednáno s e-shopu a přišla i s podpisem autorky :)

bytost
19.07.2015 3 z 5

Souhlasím s uvedeným, je to přehledná kniha kde najdete informace bez zbytečného balastu.

Eryl
08.10.2014 4 z 5

Zatím asi nejlépe a nejsrozumitelně napsaná kniha o znameních, kterou jsem četla.

Pawlisman
28.08.2014 4 z 5

Myslím, že pěkně odpovídá a o každém znamení je dostatek informací. Pěkně udělaná publikace.

Bytost na cestě
15.04.2012 4 z 5

Velmi důkladně a podrobně popsaná znamení i jejich mytologické kořeny. Pokud si chcete opravdu počíst o předpokladech pro jednotlivá znamení, určitě doporučuji! ;-)

astrologie zvěrokruh

2018  78%Známe se celé věky