Andělé zvířat

Andělé zvířat

Originální příběh koně inspirovaný skutečnými událostmi, u kterého se budete smát i plakat, je určený pro děti i dospělé všeho věku. Tato nadčasová kniha nese určité morální poselství pro všechny, kdo jej v ní chtějí opravdu hledat a najít...

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/74849/andele-zvirat-74849.jpg 4.910
Pro děti a mládež
Vydáno:, Knihovnicka.cz, Institut zdravé výživy

Morrisek
19.11.2015

Tuhle knihu, by si měl přečíst každý… Knihu jsem četla dvakrát, brečela jsem u ní a tato kniha mi ovlivnila pohled na zvířátka:) Je to úžasná kniha!

whack
15.02.2015

Nápad napísať príbeh očami koňa fungoval dokonalo, je možné vďaka nemu uvedomiť si ako žijú domestikované zvieratá, najmä kone, ale taktiež naznačuje aj možnosti ako tieto zvieratá zachrániť a chrániť. Kniha je písaná takou formou, že je vhodná snáď pre vekovú kategóriu 10-12 rokov, ale je písaná tak pekne, že v žiadnom prípade neurazí ani starších a dokáže poriadne zatlačiť na emócie, má skvelú myšlienku, posolstvo a správnu atmosféru. Práve pre mladších sú tieto témy dôležité, je treba sa o ne zaujímať.

Karmína
19.01.2012

Úžasná kniha o koníkovi, který byl odebán mamince a dlouho cvičen, aby z něj byl závodní kůň. Když si zlomil nohu, měl být utracen, ale šel k jinému majiteli jako kůň na vyjížďky pro veřejnost. Majitel se o něj a ostatní koně nestará a oni hladovějí a chřadnou a čekají, jestli je nepřijdou zachránit Andělé zvířat, o kterých se mezi zvířaty občas povídá. V knize se setkáváme s jeho přáteli koňmi a kočkou, oba mají těžké osudy ze kterých by člověk plakal. Když nakonec přijdou lidé v maskách (ochránci zvířat) a zachrání je odtud, zjistí, že Andělé zvířat opravdu existují a že jednou z nich je jeho kamarádka z dětství. Příběh, u kterého si člověk hodně uvědomí a oči nezůstanou suché. DOPORUČUJI!