Bublina999 Bublina999 komentáře u knih

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Tak toto je opravdu hodně dobrá kniha. Příběh sice není nic nového, ale to je tak krásně napsané, že to nejde nedočíst. Určitě doporučuji!!!
P.S. Radši bych skončila v díře, než abych si nesměla přečíst další díly!

10.05.2021 5 z 5

Trollí vrch Trollí vrch Katherine Langrish

Hezký, jednoduchý příběh. Prosím, pokračování!!! Postavy jsou úžasné (samozřejmě ne všechny, kdo četl, ví jak to myslím) a střídání vypravěčů se k této knize hodí. Doporučuji!!!

29.04.2021 4 z 5

Smrtící slovo Smrtící slovo Genevieve Cogman

(SPOILER) Považuji to za zatím nejlepší knihu z celé této série. Trochu mi chyběla bližší spolupráce Irene s Kchajem, ale to se zjevně v budoucnu zlepší... Hlavní hrdinku jsem si oblíbila, jen návrat k Alberichovi mi přijde trochu zbytečný. Považovala jsem ho za uzavřenou kapitolu. Knihu přesto rozhodně doporučuji a s radostí vyhlížím další díl/y.

12.09.2021 5 z 5

Temná kletba Temná kletba Kevin Sands

Tahle kniha je prostě dokonalá, jak už jsem psala i u ostatních dílů.

12.05.2021 5 z 5

Znamení moru Znamení moru Kevin Sands

Tahle série je vážně super. Takové odhalení bych nečekala, ale dává to smysl, tak to mám nejradši... Jen bych vytkla, že jsem šifru s dopisem vyluštila jen co jsem se na ní podívala. Už se opravdu nemohu dočkat na další díly, ale ať je jich co nejvíce, protože já bych to dokázala číst do nekonečna. Konec je dojemný a já dávám miliardu hvězdiček! Úžasné!!!

10.05.2021 5 z 5

Mezi světlem a stíny Mezi světlem a stíny Anca Sturm

(SPOILER) Super! Dlouho jsem se na to těšila, a nebyla jsem zklamaná. Kniha se dobře čte, nejlepší jsou postavy Flinn, Fedora, Kasima, Pegs ale i Katinky, i když se o ní jen mluví. Taky bych chtěla mít bratra jako je Fedor... Ale vlastně se v knize nic moc nového neděje. Flinn se snaží najít Jonteho a do cesty se jí plete madam Florettová. Alespoň už ho najde, a Florettovou porazí. Nápad Jonte-záporák se mi moc líbí. Všem doporučuji!!!

27.04.2021 3 z 5

Dcera ohně Dcera ohně Matt Ralphs

(SPOILER) Zajímalo by mě, proč má dívka na obálce hnědé vlasy, když je v knize snad dvacetkrát řečeno, že Hazel je zrzka. Kniha se dobře čte, i když je to spíš odpočinkové, postavy jsou příjemné, baví mě, jak David Hazel zradí, ač byli předtím přátelé, a jak se s Titem spřátelí, ač jí předtím trochu štval. Nejlepší je ale Bramley.

17.04.2021 3 z 5

Tajemné bratrstvo pana Benedikta Tajemné bratrstvo pana Benedikta Trenton Lee Stewart

Tato kniha se mi tuze líbila, i když jsem po ní v knihovně sáhla jen náhodou. Abych pravdu řekla, obálka se nepovedla, nebo alespoň mně se nelíbí. Určitě doporučuji a hurá do dalšího dílu!!! Jako veliké plus beru i 10 hlavolamů na konci.

02.05.2021

Rubín v kouři Rubín v kouři Philip Pullman

Takové oddychové čtení, nic moc. Zachraňují to dobré postavy, nejlepší je šílená baba s zuby po manželovi. Četla jsem Jeho temné esence a toto je docela zklamání, holt jsem od toho čekala asi víc... Ale pokračování si přečtu, snad to bude lepší.

24.04.2021 4 z 5