Smrtící slovo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mírová jednání vždy představují nepředvídatelné události, a to obzvlášť v případě, kdy je klíčový představitel jedné strany nalezen mrtev. Tato událost významně ovlivní tajnou konferenci, kde Knihovna stojí jako prostředník mezi pořádkem a chaosem, které představují mocné síly draků a fae. Špiónka Irene je doprovázena svým asistentem Kaiem a detektivem Valem do Paříže do doby konce 19. století, kde mezi draky a fae probíhají intenzivní mírová jednání doprovázená intrikami na všech stranách. Irene musí jednat rychleji, než se celá francouzská metropole ocitne ve fatálním nebezpečí. Podezření z vraždy dopadají na zúčastněné strany a Irene se ocitá uprostřed mocenských her odehrávajících se na pozadí temného pařížského podsvětí, nespoutaného nočního života a tajemného divadelního prostředí. Je na stopě krvelačné fae, která je známá pod jménem Krvavá hraběnka. Důkazy se ale postupně zamotávají. Může snad být vrahem někdo ze samotné Knihovny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430443/big_smrtici-slovo-tOz-430443.jpeg 4.616
Série:

Neviditelná knihovna 5.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Omega
Originální název:

The Mortal Word, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Smrtící slovo

Bublina999
12. září

(+ SPOILER) Považuji to za zatím nejlepší knihu z celé této série. Trochu mi chyběla bližší spolupráce Irene s Kchajem, ale to se zjevně v budoucnu zlepší... Hlavní hrdinku jsem si oblíbila, jen návrat k Alberichovi mi přijde trochu zbytečný. Považovala jsem ho za uzavřenou kapitolu. Knihu přesto rozhodně doporučuji a s radostí vyhlížím další díl/y.

psychousek
31. srpna

Další příběh Iren a Kchaje (už jsem si asi na nový přepis jména zvykla) s neobvyklým příběhem a zajímavým vyvrcholením. Pokud se líbily předchozí díly, tento bude taktéž. Občas mi u Irene chyběl spojovcí most mezi jejími myšlenkami, ale jelikož sama vím, jakými směry se ubírá ženská mysl, ani se tomu moc nedivím.


221B
10. července

Pro výborný nápad, hrdinku, která není pitomá a předchozí přečtené knihy dávám hvězdičky. Pro chybějící logiku a skřípající zápletku nejsou kompletní.