brečo brečo komentáře u knih

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Veľmi dobrá kniha.. prečítaná za deň, avšak niektoré motívy boli podobné ako v predošlých autorkiných knihách.

24.03.2024 4 z 5

Geografia Geografia kolektiv autorů

Fyzická geografia je tu rozpísaná veľmi dobre, ale regionálna geografia tu nie je veľmi hlboko prepracovaná.

08.07.2022 3 z 5

Novodobé říše Novodobé říše Robert Aldrich

Kniha je písaná formou esejí od rôznych autorov, čo sa v rôznych časťiach prejavuje prílišnou subjektivitou. A tiež autori často zostávajú len na povrchu problematiky a neuvádzajú nejaké historické podrobnosti a súvislosti.

08.12.2021 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Videla som najskôr film a kedže sa mi zdal taký bez rozuzlenia, povedala som si, že si prečítam knihu. Avšak v postavách som sa niekedy strácala a state boli tiež bez záveru, tak som si veľmi nepomohla :) Ja mám proste rada knihy s jasným záverom.

21.11.2021 2 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

No, ak by nebolo Jo a Laurieho tak tú knihu asi nedám. Boli to jediné normálne postavy v knihe. Presne ako napísali ostatný dej nedokončený, plytké postavy - Meg zaujíma len jej vzhľad a ako u vnímajú ostatní, Amy je rozmazlená, Beth nekomunikuje so svetom (človek ani nevie prečo), Meredith je alkoholička, ktorá sa o nič nezaujíma. K tomuto sa fakt už nevrátim

21.02.2020 2 z 5

Ján XXIII. Pastier sveta Ján XXIII. Pastier sveta Wilhelm Hünermann

Vynikajúca a vtipná knižka :D Rada sa k nej ešte niekedy vrátim

21.02.2020 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Knižku som si tiež vybrala to výzvy, ale bolo to fakt super. Zasmiala som sa a rozhodne si od autorky prečítam aj iné knihy.

21.11.2018 5 z 5

Dokonalá milenka Dokonalá milenka Stephanie Laurens (p)

Knižku prečítala rýchlo a hladko. Napriek tomu som počas čítania silne uvažovala či už akože autorke došla inšpirácia alebo som len ja nepochopila jej posolstvo v tejto knihe. Myslím si, že sa k tejto knižke už asi nemám potrebu vrátiť. Ako tu bolo napísané mám pocit prečítanej série. Nič ohurujúce.

14.10.2017 2 z 5

Pravda o lásce Pravda o lásce Stephanie Laurens (p)

Táto séria je skutočne tuším nekonečná. Avšak zrovna uvedená časť sa mi skutočné pozdávala vzhľadom na svoju detektívnu zápletku. Podľa môjho názoru jedna z vydarených častí tejto série.

14.10.2017 4 z 5

Vzdelaní príbuzní Vzdelaní príbuzní Vladimír Leksa-Pichanič

Výborná kniha. Zaujímavo a stručne podané príbehy osobností, ktoré stojí za to poznať :)

14.03.2017 5 z 5