Boku Boku komentáře u knih

Neotvírat! Saje! Neotvírat! Saje! Charlotte Habersack

Tuhle sérii mám moc ráda, takže určitě doporučuji vyzkoušet! Je lepší číst díly postupně, protože díly na sebe celkem navazují.

18.02.2021 5 z 5

Majda Čmuchalová: Kletba rozmazleného pudla Majda Čmuchalová: Kletba rozmazleného pudla Kate Pankhurst

Majda Čmuchalová je super série! Nečetla jsem ji postupně takže to na sebe nějak moc nenavazuje. Je to krásná a celkem vtipná detektivka pro holky. Jen je škoda, že jsou zatím jen 4 díly :-(

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Tenhle díl mimoňky se mi líbil nejvíc. Bavila mě víc kvůli poradně kterou si Nikki založila. Dokonce jsem se částečně inspirovala a vytvořila podobnou poradnu pro kamarády :D ! Určitě si knížku přečtěte!

18.02.2021 5 z 5

Samá voda Samá voda Jeff Kinney (p)

Poseroutka rozhodně nezklamal! Vždycky se nemůžu dočkat pokračování, prostě parádní!! :-D

26 pater 26 pater Andy Griffiths

Ztřeštěně vtipná knížka :D
Určitě doporučuji!

18.02.2021 3 z 5

Poppy Borůvková, narozená v pondělí Poppy Borůvková, narozená v pondělí Jennifer K. Brown

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně. Za necelé dva dny jsem ji měla přečtenou! Je úžasná, něco na způsob Harryho Pottera ale ve verzi pro holky. Takže určitě doporučuji aspoň vyzkoušet! ;)

18.02.2021 5 z 5

Příběhy nejhorší nejky v historii Příběhy nejhorší nejky v historii Rachel Renée Russell

Knížky od Russellové se mi čtou skoro úplně sami. Vždycky mě vtáhnou do děje a často i pobaví. Rozhodně jedna z mých nej knižních sérii! Nikdy se nemůžu dočkat pokračování! (。♡‿♡。)

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Krásná, vtipná a na konci skoro až dojímavá knížka! Velká spokojenost,Walliams ještě nikdy nezklamal.

Nejhorší učitelé na světě Nejhorší učitelé na světě David Walliams

Právě dočteno a velká spokojenost!

Nejhorší děti na světě Nejhorší děti na světě David Walliams

Další knížka od Walliamse rozhodně nezklamala!