Boidil Boidil komentáře u knih

Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Letopisy Vukogvazdské družiny – svazek prvý Jan Kravčík

Skvělá a vtipná kniha. Moc doporučuji. :)

18.07.2012

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Skvělé zakončení Odkazu Dračích jezdců, jsem velmi rád, že Paolini řekl, že v budoucnosti napíše minimálně, ještě jednu knihu, takže s Eragonem nekončíme na dobro. Jen možná jediná výtka, zdálo se mi, že závěrečný souboj s Galbatorixem mohl být trochu pompéznější, na to, že to byl závěrečný souboj mohl si s tím možná Paolini víc vyhrát, ale je to jen můj názor, nikomu ho nevnucuji.
Takže hodnocení: 5/5.

16.07.2012 5 z 5

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Tuhle knížku jsem přečetl dřív než vznikl stejnojmenný serial, který je taky obrovsky kvalitní, ale jak já říkám na knihy nic nemá.

15.05.2011 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Musím řict, že pokaždé, když si jí přečtu znova, tak v ní najdu něco nového, co mě překvapí, což dokazuje, že na úroveň Tolkiena, jakožto spisovatele má málokdo.

15.05.2011 5 z 5

Cesta válečníka Cesta válečníka Chris Bradford

Skvělá kniha pro všechny, kteří zbožňují japonské tématiky. A proto dávám 5 hvězd.

31.12.2010 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Moc se mi to nelíbílo, chybělo tam napětí, kniha byla krátka, celá taková podivná, ale je to jen můj názor.

31.12.2010 1 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Skvělá kniha o trpaslících, která zaujme každého milovníka fantasy.

Tetovaný Tetovaný Peter V. Brett

Po přečtení této knihy musím říct, že Peter V. Brett napsal velmi skvělé dílo, která nemá žádná slabá místa.