Blue.Poison Blue.Poison komentáře u knih

Návod na ženy aneb Průvodce moderního muže po nevyzpytatelném světě žen Návod na ženy aneb Průvodce moderního muže po nevyzpytatelném světě žen Erik Hutter

Neuvěřitelný blábol. Ženy, řekněte o svém PMS v práci, šéf si bude vést váš menstruační kalendář a podle toho s vámi jednat. Tak určitě. A také vysvětlete příteli/muži, že je to jen fáze a jako šílená zvěř se chováte, protože vám to nařizuje cyklus.

06.03.2017 odpad!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Při čtení mi pořád připadalo, že na celý ten údajně srdcervoucí příběh zbývá málo stran. A najednou byl konec a představa knihy, která mě hluboce zasáhne, se rozplynula.

06.01.2020 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Na Trhlinu jsem se díky získaným oceněním a hodnocení kritiků skutečně těšila. Spolu s tím se bohužel neslo zjevné a příliš vysoké očekávání. Ve výsledku mám pocit, že jsem si přečetla bakalářskou práci se špatným překladem.

24.03.2019 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Tak dokonale ponuré a špinavé. Z každé věty čiší plíživě hutná atmosféra. Nic podobně zneklidňujícího jsem doposud nečetla. Temnými kouty si mě Gillian Flynn naprosto získala.

14.07.2016 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Zdá se mi to, nebo autorce opravdu dochází dech? Třetí kniha od Moriarty a potřetí stejné schéma. Děj se točí kolem života před čímsi a kolem pohnutých lidských osudů po čemsi. Celou dobu čtenář očekává tu avizovanou bombu v podobě velkolepého rozuzlení. Co natolik zásadního se to asi tak stalo, že to ovlivnilo několik rodin? Poprvé, možná i podruhé to bylo fajn, ale nevím jestli to může fungovat donekonečna.

05.03.2018 3 z 5