blackvanilla blackvanilla komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Úžasná kniha. Erika mi stále ve všech sériích leze čas od času neskutečně na nervy tím jak dokáže být pitomá... Ale jinak to byla jízda jak na horské dráze! Moc dobře zpracované stejně tak jako další příběhy s nadanou detektivkou Erikou Fosterovou!

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Úžasné. Kniha byla po dlouhé době mým prvním thrillerem a naplno jsem si jeho čtení užila. Bohužel, kniha byla velmi krátká a od začátku jsem měla tušení o tom, kdo bude vrah, ale to je mi zcela jedno. Kniha byla zajímavá. Zvrhlá a úchvatná v jednom. Závěr byl pestrý, kniha mě jednoduše velmi bavila. V jednu chvíli se mi vrah neuvěřitelně hnusil, ale na druhou stranu jsem jeho počínání chápala. Jaké je to být ten, co je vždy odsunut na druhou kolej, již od dětství...
Precizní práce autorky. Jedna z mých oblíbených knih.

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Nemám slov. Neskutečně si užívám příběhy Eriky. Líbilo se mi, že autor do tohoto dílu přidal více osobitosti Eriky, poukázal na to, že za maskou chladně uvažujícího detektiva je i citově zlomená, plně vnímavá bytost.

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Musím se přiznat že mě kniha nenadchla. Přišla mi o ničem, ani jsem se nedokopala jí dočíst jelikož mi to přišlo zcela nemožné. Jednu stranu jsem četla několikrát, snažila jsem se v knize najít zalíbení, snažila jsem se v ní najít jakousi čtivost, bohužel se mi to nepovedlo. Miluji psychologii a zdarné případy chladné sociopatie, ale musí to být alespoň čtivé. Ne nudné, což je přesně to čím pro mě kniha byla. Bohužel.

17.12.2017 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další úžasná kniha v příbězích zdatné Eriky Fosterové. Moc dobře odvedená práce.

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

Pro mě byla kniha skvělá. :) Neviděla jsem ani film, tudíž rovnou tato kniha pro mě byla z této série "premiérou"... Kniha je úžasně čtivá a zvrat, který ke konci knihy nastal mě velmi překvapil, což se mi u knih moc nestává. Rozhodně se zařadila do mých oblíbených knih, ke kterým se ráda jednou s chutí vrátím.