Beatrice153 Beatrice153 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla jedním dechem za pár hodin. Nedokázala jsem se odtrhnout. Konec byl možná moc rychlý, ale hvězdičku bych za to neubírala. Ve finále jsem se stejně neubránila husí kůži a spadlé bradě.

23.06.2023 5 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Knihu jsem si koupila úplnou náhodou, když mě zaujal název. Ovšem nečekala jsem takovou nálož emocí. Osobně nemám knize co vytknout. Ani ten "šestý smysl" mě neotravoval.. jakožto milovníka fantasy. Určitě doporučuji k přečtení.. autorka píše skvěle a překlad je parádní. Tolik pocitů jsem u čtení dlouho neměla, naposledy u knihy Hana. Možná pro někoho příliš kýč a ždímání, ale jestli se chcete se svými myšlenkami na pár hodin dostat mimo realitu, sáhněte po téhle knize. :-)

29.07.2023 5 z 5

Ghúl Ghúl Brian Keene

Na doporučení v knihkupectví jsem si knihu koupila. Po dočtení na ten příběh nemůžu přestat myslet.. asi mi tam ale něco chybělo, možná trochu rychlý konec. Každopádně je to skvělá kniha a určitě doporučuji k přečtení. Nenudila jsem se, byla jsem znechucená, smála jsem se.. dostala jsem to, co jsem čekala.

26.07.2023 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová