Baruš1118 Baruš1118 komentáře u knih

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Tuto knížku jsem dočetla teprve nedávno a ještě teď to vstřebávám :D Také je úžasná jako kniha první, ale tady musím trochu říct, že Noře vylezla na povrch hoodně velká žárlící část. Ale.. no spoiler! :D Hezky si to přečtěte, protože to stojí za to. A myslím, že ten konec bude pro všechny velice překvapivý.. alespoň pro mě byl :D Můžu tu dál fantazírovat, jak je ta kniha dokonalá, skvělá, jedinečná.. atd, atd.. Jednoduše.. MUSÍTE si ji přečíst sami! :D Pak to pochopíte :)

Jednoznačně tuto knížku doporučuju :)

PS: dávejte pozor, ať ji nezhltnete za den! :D

Pád Pád Lauren Kate

No.. když jsem začala číst knížku ze začátku.. popravdě.. moc jsem ji nechápala :D Ale tak od poloviny knihy jsem se do děje vžila a chápala naprosto všechno.. Určitě mě překvapila, kde ten děj probíhá.. No představte si, že vás pošlou do takovéhle škole :D Brr.. ještě navíc, když tam jsou všichni andělé :D Ale musím uznat.. že měla tato knížka opět něco do sebe.. :)

Pro ty, co jí mají také rádi.. Film se již chystá a herec, který ztvární Daniela.. je sexy :D Alespoň podle mě :D

Jinak doporučuju :) (Andělé, láska, tajemství)

14.05.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Hned jak jsem dočetla třetí díl, tak jsem hledala na netu novinky o novém díle.. a jediné, co jsem mohla dělat bylo.. odpočívat dny, až tato kniha vyjde :D Strašně jsem se na ni těšila a dokolečka si četla minulé tři díly abych byla v obraze :D

Když se mi konečně do ruky.. byla jsem štěstím bez sebe a skoro jsem ji zhltla na posezení :D Ti, co milují tým Sydrian víc než Romitri.. (což jsem já) .. budou nejvíc žrát ty momenty mezi nimi :D A že jich bude.. hlavně těch nejžhavějších :D (ti, co už jí četli, tak určitě ví, o čem mluvím) :D

Krom těhle dvou postav nesmím zapomenout ani na ty ostatní.. Eddie, Jill, Angelina nebo Jackie.. naprosto dokonalí, sjednocení.. :) Tuhle sérii mám strašně moc ráda :)

Navíc.. nejdřív, když jsem se dozvěděla, že bude knížka z půlky z pohledu Adriana, tak jsem se na chvilku zděsila.. - co když to pokazí celou knihu? Co když se mi to tak líbit nebude? co když by ty všechny Adrianovi pocity měly být ukryty?.. NE! :D Mé uvažování bylo špatné.. a já si čtení z pohledů obou užívala :) Chápete ne? Číst, co si Adrian myslí, když se kouká na Sydney a všechno :D

Momentálně se nemůžu dočkat dalšího dílu, protože tento konec je pro mě velkou depresí :D

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Už je to nějaký ten pátek, co jsem knihu četla... a to jsem ji četla třikrát! Fakt.. k téhle sérii se vracím nejradši :D Krátím si tak čekání na další a další díl :D

Nechci spoilerovat, ale řeknu jen, že ten konec knihy.. áááá.. naprosto božííí :D

Tuhle sérii zbožňuju a proto mohu jen doporučit a tak trochu i nařizuji, aby ti, co milují upíry a ještě k tomu záhady, milostné vztahy, drama.. si ji přečetli :D

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Když mi tuto knížku půjčila kamarádka, neměla jsem nějak chuť si ji přečíst a tak přes dva měsíce nečině ležela na nočním stolku :D Za což se jí omlouvám (té knížce) :D Začátek byl docela nic moc.. ale to se hned obrátilo a pak už jsem hltala stránku za stránkou.

Viděla jsem už i film a musím říct, že se mi knižní zpracování líbilo daleko víc. Nebyl problém s herci, protože ti na dané postavy seděly dokonale. Jen mi vadilo, že se všechno tak rychle dělo a pak i některé momenty byly předělané. Podle mě je lepší si nejdřív přečíst knížku a pak teprve se kouknout na film. :)

Každej si hned zamiluje Rose. Jak by taky ne :D Pak vás bude přitahovat ten "soudruh" v kabátě, nebo tajemný Christian Ozera, jenž ovládá živel Oheň. A nakonec křehká, nejlepší kamarádka Rose, Lissa Dragomirová. :)

Nenechte si ujít tento díl. Doporučuju :)

11.05.2014

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou.. Projíždím databázi knih s tématikou - andělé. No nedivte se.. teď je to velký hit! A tak nesmím být pozadu :D Za prvé mě uchvátila názvem.. a za druhé obalem (podle obalů si knížky většinou vybírám :D).

Když jsem začala číst.. nejdřív jsem se trošku divila té formě, v které je to napsané.. ale na to jsem si hned zvykla a četla a četla.. až jsem tuto knihu zhltla za den! :D Jak by ne.. knížka je vynikající.. postavy jsou propracované a každá má svůj děj. :)

Děkuju Cynthii za velice dobře napsané vztahy. Není to jako třeba u některých jiných knih - do nové škole přijde nová studentka, něco se stane, přičemž se potká s tím nejdokonalejším klukem ze školy, začnou spolu chodit a crrr.. pohádky je konec :D Ano, ano.. trošku to tam taky je.. ale zase ne v takové míře :D

Jednoduše.. knížka je velice čtivá, jednoduchá, od začátku se tam něco děje :)

Doporučuju.. patří mezi mé nejoblíbenější andělské série :)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Na tuhle tu sérii mě navnadila kámoška a několikrát za den ji děkuju, protože je tahle série jednoznačně úžasná!! :) Většinou když začínám číst začátek.. je to takové nudné.. nic neříkající, ale tahle knížka jede už od začátku. Patch je naprosto dokonalý (jak jinak, že holky! :D). Nebudu tu spoilerovat, protože to bych mohla o tom sepsat román, jak je knížka skvělá. Postavy jsou přesné, mají každou svou úlohu, kterou do puntíku splňují. Někdy jsem se i přistihla, že se u některých momentů usmívám, či dokonce směju. Becca se v tomhle opravdu vyřádila a za tuhle sérii ji moc děkuju.

Jednoznačně doporučuju všem! :) Obal krásný a vnitřek ještě krásnější. ;)

11.05.2014

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Musím souhlasit s ostatními.. tento druhý díl byl lepší než první :) Byla v něm větší akce, dokonce už i to jiskření mezi Sydney a Adrianem :) No prostě bomba :D Nejvíc se mi líbí na téhle knížce.. to větší sbližování se :) Jak už jim Sydney pomalu, ale jistě věří a má čím dál tím více ráda všechny, kteří jsou do celé té záležitosti s ukrýváním Jill, zapojení.

Jednoznačně mohu doporučit :)

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Knížku jsem dočetla včera a ještě teď vstřebávám celý díl.. Jako ostatní.. je mi strašně líto, že Maggie musela umřít :/ Přiznám se, že jsem upustila slzičku :( Protože.. podle mě to byla skvělá matka :) Překvapil mě i Clařin otec :D Kdo by to čekal? :D

Jednoznačně skvělá knížka, kterou si musíte přečíst, pokud jste právě odložili první díl :D Nebudu tu spoilerovat.. to se nedělá :D

Všem ji můžu doporučit :)

PS: připravte si jeden kapesník na konec knihy :D

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Po přečtení celé série Vampýrské akademie jsem se vrhla na tuto knížku a už z předchozích knih.. žádný Dimitrij, ale jednoznačně pro mě jedině ADRIAN!! :D Ty jeho hlášky, vtípky.. a všechno.. miluju ho :D V tého knížce je Sydney ještě taková zamlklá, odtažitá a navíc jí v hlavě zní, že všechno, co dělá v Palm Springs je jedině práce. Ale nebojte.. po čase se všechno změní.. Nebudu spoilerovat, jelikož je co.. :D A proto jenom doporučuju :)

11.05.2014 4 z 5