bartosovic00 bartosovic00 komentáře u knih

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Toto je nejoblíbenější knížka mojí nejlepší kamarádky. Pořád mě do ní nutila, ale já měla pořád co číst - a popravdě se mi nechtělo do ničeho fantasy, kde se dá cestovat v čase nebo se dát teleportovat. Nakonec jsem si knížku ale přečetla a byla jsem velice překvapená, jak moc se mi líbila. Měla krásný příběh a i konec se mi moc líbil- Za mě 4* a rozhodně ji doporučuju

10.06.2016 4 z 5

Já nejsem neviditelná Já nejsem neviditelná Marcus Sedgwick

Kniha se mi vážně moc líbila, i když byla o něčem trochu jiném, než jsem si podle anotace myslela. Obálka je velice povedená a formát knihy je menší, takže se všude vejde:)

17.05.2016 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Všechny 3 knihy mě velice bavily. Jednička byla ovšem dle mého názoru nejlepší.
V knize se nachází mnoho "citátů" (autorčiných vět, které jsem si ihned musela napsat) např.: ,,Ky tuhle hru umí. Umí hrát všechny hry, včetně té, kterou právě prohrál. Ví přesně, jak hrát, a proto pokaždé prohraje"
Za mě 4*

10.03.2016

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Kniha se mi líbila. Četla jsem ji dříve než "Pouto" a bavila mne. Poté co jsem dočetla poslední stránku jsem asi 10 minut zírala do zdi a věřte, že se mi to často nestává. Sice byly nějaké části knihy trochu nudné (moc jich nebylo), ale kniha rozhodně stojí za přečtení
Za mě 4*

10.03.2016 4 z 5

Pouto Pouto Mark Watson

Příběh je velice zajímavý! Už dlouho mne nějaká kniha nechytila jako tato. Sice mne zprvu trochu odrazovala obálka, ale knihu jsem dostala darem a řekla jsem si, že si ji tedy přečtu. A rozhodně toho nelituji. Děj skvělý, kniha se dobře četla a i ukončení mi opravdu sedlo.
Za mě 5*

10.03.2016 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Rozhodně mě kniha moc bavila. Napřed jsem viděla film do kterého jsem se okamžitě zamilovala a tak jsem si rekla ze si prectu i knihu. Moc pěkný byl začátek kde si Rosie s Alexem psali když byli mladí. Trochu mě zklamal konec, představovala jsem si ho spíše jako ve filmu, že jim bude tak okolo třicítky, ne 50. Alex byl už dvakrat ženatý (ne jednou) a měl dvě děti (namísto žádného). A možná jsem taky chtěla aby Bethany byla o něco větší mrcha. Ale i tak byla klniha skvělá a určitě si zaslouží 4*

10.03.2016 4 z 5

Charlieho malé tajomstvá Charlieho malé tajomstvá Stephen Chbosky

Napřed jsem viděla fil, který je s Loganem Lermanem a Emmou Watson naprosto úžasný. A proto jsem očekávala hodně i od knihy. A omyl! Kniha sice neby špatně napsáná, ale vůbec mě nevtáhla a nějaké kapitoly byly i nesmyslné. Na tak krátkou knihu bych mohle ještě její třetinu vyškrat. Jinak jako celkově dobrý námět, proto dávam 3*

08.03.2016 3 z 5