Já nejsem neviditelná přehled

Já nejsem neviditelná https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230870/bmid_ja-nejsem-neviditelna-1w2-230870.jpg 4 191 191

Otec Laureth Peakové ji naučil sledovat opakující se události, vzory a čísla - což je něco, pro co má jeho dcera mimořádné nadání. Její tajemství? Je slepá. Pak se ovšem její táta ztratí, Laureth popadne svého sedmiletého brášku a vydá se vstříc záhadě, která je dovede až do New Yorku. V tomhle velkoměstě je její dovednost vysledovat šokující a občas nebezpečné spojitosti dovede do světa plného temnoty. Dokáže zachránit svého tátu i sebe? Já nejsem neviditelná je spletitá skládačka o tom, že nic se neděje jen tak pro nic za nic a náhoda neexistuje. Třináctý román Marcuse Sedgwicka, který nedáte z ruky až do poslední stránky.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

She Is Not Invisible , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já nejsem neviditelná. Přihlašte se a napište ho.

werick
30.12.2022 3 z 5

Musím se přiznat, že se mi knížka příliš nelíbila. V podstatě zajímavé bylo jen to, jak slepá dívka letí do NY hledat svého otce, zápletka nebyla nic moc a filosofické pasáže mě vůbec nebavily číst. Konec vzbudí zvědavost, jak to vlastně dopadne, ale to je tak vše.

andulka767
20.08.2022 1 z 5

Kniha mě velmi zklamala. Přišlo mi, že se snažila být filosofická, ale spíše to nedávalo smysl a mám pocit, že autor zapomněl na pointu. Možná to někoho nadchne, ale za mě je určitě mnoho jiných knih, kterým se spíše vyplatí věnovat čas.

hellena1523
30.12.2019 2 z 5

Čekala jsem víc, tohle bylo zklamání.

Připravované knižní novinky (23. 2. - 1. 3.)

22.02.2015

Kniha Já nejsem neviditelná v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x