barcamilujecist barcamilujecist komentáře u knih

S Japonskem v srdci: Dobrodružné setkání s duchem Japonska S Japonskem v srdci: Dobrodružné setkání s duchem Japonska Martin Vačkář

Japonsko miluju takže tahle knížka v mé knihovničce nemohla chybět.

28.10.2022 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

(SPOILER) Neal jakožto jeden z mých nejoblíbenějších autorů mě samozřejmě zase nezklamal, knížka byla úžasná, čtivá, autor má talent nás dostat přesně podrobně do děje a jak jsem se začetla knížka mě nepustila dokud jsem ji nedočetla. Donutila mě uvažovat nad tím, CO KDYBY NÁHODOU, tak mám v plánu nakoupit pár lahví vody do zásoby, kdoví možná se bude jednou hodit, lepší být připravená nemyslíte? :)

19.10.2022 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Doposud moje nejoblíbenější knížka, jakou jsem kdy četla. Děj byl úžasný, magický ostrov mě vtáhnul. Hned si jdu přečíst druhý díl. DOPORUČUJU!!!

15.04.2023

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Kniha byla super, vyšel i seriál, na knížku to ale nemá. Doporučuji, těším se na další díl.

10.04.2023 5 z 5

Bez citu Bez citu Neal Shusterman

Neal je můj oblíbený autor a jako obvykle nezklamal. Nemůžu se dočkat na další díl

03.04.2023 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Aaron Warner je prostě nejlepší fikcionální muž.

27.01.2023 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Knížku jsem měla v seznamu strašně dlouho- všude byla vyprodaná. Konečně se ke mne také dostala a rozhodně nelituju, začetla jsem se a přečetla ji za jeden den. Zajímalo by mě jak to bude pokračovat.....

20.01.2023 5 z 5

Andělé Andělé Doreen Virtue

Úžasná knížka, koupena v antikvariátu ze zvídavosti. Určitě ještě nadále budu pracovat s anděly:D Doporučuju komukoliv kdo se o to aspoň trošku zajímá

04.12.2022 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

(SPOILER) zatím mě všechny knihy co jsem četla oslovily, tahle bohužel ne. Ella si měla vyměnit nejlepší kamarádku, protože takhle by se kamarádka chovat neměla, děj byl nezajímavý, monotonní, možná je to mnou ale kniha mě nebavila, nedočetla jsem ji bohužel. . .

19.09.2022 3 z 5