Barbarita Barbarita komentáře u knih

P.S. – diář 2020 P.S. – diář 2020 Lenka Geislerová

Diář jsem dostala k Vánocům a jsem úplně unešená, jak je krásný, barevný a takový "útulný" ❤️ Ale souhlasím, že mi hodně chybí záložka - nevím, proč v diáři není, když v knížce ano...

30.12.2019

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Úžasná knížka! Chyběla mi nějaká, do který bych se úplně zažrala a týhle se to povedlo.
Jednu hvězdu strhávám jen za docela častý překlepy a místy nesrozumitelnost, možná pak ještě za vleklejší pasáže, kdy byla hlavní hrdinka v nemocnici a lazaretu.
Jinak bezvadný! Dočetla jsem před chvílí a ještě dneska si jdu pro druhý díl :D

16.03.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knizka se cetla vyborne, jednoznacne tomu napomahal zvoleny jazyk. Postavy byly autenticke, vse jsem jim verila, to same plati o prostredi. Za sebe bych uvitala pozitivnejsi nadech, vic optimismu, ale chapu, ze jde o surovou realitu bez prikras :)

06.08.2018 4 z 5

Nemysli jen na kluky Nemysli jen na kluky Věra Řeháčková

Tuhle knizku jsem vazne zrala, pamatuju si, ze jsem ji precetla nekolikrat za sebou a pak se k ni jeste vracela :) skvele napsana, vrele doporucuji.

20.06.2018 5 z 5

Ten frajer bude můj Ten frajer bude můj Věra Řeháčková

Nekdy ve svych cerstvych nacti jsem ji dostala od mamky, tusim ze k svatku :) byla to prvni knizka, u ktery jsem na konci brecela, dojak jak blazen a dej super, hodne ctive napsano. Tyhle knizky jsem vzdycky milovala :)

20.06.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Prijemna knizka. Misty me ale silene stvala hlavni hrdinka - nadmiru perfektni, naivni, bez schopnosti rozhodnout se sama. Nekdy vazne jedna jako maly dite, zkousi, co vsechno ji projde, ale pritom s ni ma zrejme ctenar souznit, coz se v mem pripade tedy nedelo. Je mi lito prince a uprimne moc nechapu, co na Americe vidi. Jo a nechapu to lpeni na Aspenovi, mne je teda hrozne nesympatickej :D Ale treba uvidim v dalsich dilech pribeh i z jeho strany.
Jinak mi to pripomina zakulisi souteze Miss, saty a zamek a kralovska rodina jsou tresnickou na dortu, prostredi se mi moc libi.

04.06.2018 4 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Prijemny fantasy, popisny pasaze neunavuji, ale presto si pribeh snadno do detailu predstavite, hlavni hrdinka je fajn, nestve vas jeji rozhodovani a dokonalost, jak tomu byva v tomto zanru zvykem. Knizka se mi cetla prijemne, ale bohuzel dlouze, chybel mi tam vetsi hnaci motor, mozna vic napeti nebo zvratu, proste uplne me dej nepohltil :) Na pokracovani se ale chystam.

04.06.2018 3 z 5