Ten frajer bude můj

Ten frajer bude můj

Michaela s Věrkou jsou třináctileté kamarádky. Žijí na venkově, sní své sny, obě chtějí chodit s klukem. Jednoho dne přiběhne Věrka s novinou: Ve vsi koupili chalupu lidé z města. Mají kluka vhodného k "chození". Věrka je od počátku přesvědčená, že Štěpána "uloví". Štěpán je zhýčkaný kluk městských intelektuálů. Ote... celý text

Věrka je od počátku přesvědčená, že Štěpána "uloví".
Štěpán je zhýčkaný kluk městských intelektuálů. Otec po něm vyžaduje skvělé školní výsledky. Štěpán by se rád otci zavděčil, ale na učení prostě nemá hlavu. O prázdninách na venkově žije zcela odlišně neš dosud. Proplouvá mezi děvčaty mocně usilujícími o jeho přízeň.
Po pádu z koně se ocitá v nemocnici. Lékaři zjišťuji příčinu jeho častých bolestí hlavy. Až do neodkladné operace zůstává ve spojení s Michaelou. Oba věří, že všechno dobře dopadne. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1039/ten-frajer-bude-muj-1039.jpg 4.317
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

tatafa

Zajímavá a čtivá knížka, bohužel na rozdíl od ostatních knížek autorky mne příliš nezaujala.

Hermiona
19.09.2012

u této knihy to ani jinak nejde

Lucka66
15.04.2012

Nádherná knížka u které budete potřebovat spousty kapesníků:)

Alik14
14.06.2011

První knížka u který jsem brečela..