Ten frajer bude můj

Ten frajer bude můj https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1039/ten-frajer-bude-muj-1039.jpg 4 26 5

Michaela s Věrkou žijí na vsi. Dozvídají se novinu: V jejich dědině koupili chalupu lidé, co mají kluka vhodného k chození. Mezi holkami začíná opravdová rivalita. Která z kamarádek městského a zhýčkaného Štěpána nakonec uloví?

Zlatinka.Emilly
Zlatinka.Emilly
30.05.2021 5 z 5

Zaráží mě, že si třináctileté holky myslí, že když nemají kluka, tak jsou divné. Jedna závidí druhé, ztroskotá na tom i doteď pevné kamarádství. Kniha pro náctileté milovnice koní.

Ann98
Ann98
18.01.2019 5 z 5

Typické čtení pro starší dívky o hlavní hrdince Míše, jejích problémech s první láskou, i o její náklonnosti ke zvířatům. Taková ta klasika, kdy se hlavní hrdinka musí rozhodnout čemu dá přednost: přátelství nebo lásce? Nenadchne, ani neurazí.
PS. Citlivé duše by se měli čtení vyvarovat, jinak uroní nejednu slzičku.

Barbarita
Barbarita
20.06.2018 5 z 5

Nekdy ve svych cerstvych nacti jsem ji dostala od mamky, tusim ze k svatku :) byla to prvni knizka, u ktery jsem na konci brecela, dojak jak blazen a dej super, hodne ctive napsano. Tyhle knizky jsem vzdycky milovala :)

tatafa
tatafa
07.01.2017 3 z 5

Zajímavá a čtivá knížka, bohužel na rozdíl od ostatních knížek autorky mne příliš nezaujala.

Hermiona
Hermiona
19.09.2012

u této knihy to ani jinak nejde