BaraRose BaraRose komentáře u knih

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná kniha plná lásky, vášně a zklamání. Sparks opět nezklamal a ráda si opět knížku přečtu, avšak film se mi tedy líbil o něco více. Kniha byla občas v některých scénách zdlouhavělá, ale překrásná. Nicholas umí vždy překvapit koncem!

18.10.2016 4 z 5

Objednáváme si z vesmíru Objednáváme si z vesmíru Bärbel Mohr

Velice zajímavá kniha, která vás může naučit spustě věcem. Pokud člověk věří, dokáže mnoho. Velice hezky napsané, rychle se čte.

02.09.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nejlepší kniha, co jsem za poslední rok četla. Musím říct, že knížka mě donutila k pozamyšlení se sama nad sebou. Děj vtipný, zároveň pochmurný, což se trošku i dalo očekávat. I když, ačkoli jsem věděla o konci, stále jsem v naději doufala, že to dopadne dobře. Je vidět, že Jojo si nad tím dala pořádnou práci, což se vyplatilo! :)

12.08.2016 5 z 5

Angličtina pro au pair Angličtina pro au pair Václav Řeřicha

knížka je velice dobrá, zvlášť pro ty, kteří neumí pořádně anglicky a plánují jet do ciziny dělat Au Pair. já sama v září odjíždím, a myslím, že tahle kniha mi pro začátek velice pomůže.

03.06.2016 4 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

překrásná kniha s úžasným dějem a popisem doby kdy žil Ota Pavel jako malý chlapec

06.03.2016 5 z 5

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

kniha se dobře čte, občas se najdou vtipné části, doporučuji :) sice jsem ji četla za svých mladých let, ale klidně bych si zrovna tuto knihu od autorky přečetla znovu.

06.03.2016 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Zuzana Francková

velmi hezké čtení ze života

06.03.2016 4 z 5

Dívka, 15: Flirtování po francouzsku Dívka, 15: Flirtování po francouzsku Sue Limb

kniha se dobře čte, příjemná, občas se člověk zasměje nad pubertálními výkony mladé dívky, myslím, že knihu mohu doporučit

06.03.2016 4 z 5