BaraRadaKnihu BaraRadaKnihu komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná kniha která se četla jedna báseň. Musím říct že já nejsem zrovna fanouškem téma války v knihách, ale u Hany to vůbec nevadilo. Líbila se mi spletitost děje mezi postavami.

16.08.2022 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Na tuto knihu jsem dostala spousty doporučení. Obzvláště od členů mojí rodiny, kteří ji četli se stejným zaujetím jako já. Hlavní hrdince jsem fandila od začátku do konce. Líbilo se mi jak si autorka vyhrála s Kyinou samotou a soběstačností. Také musím ocenit jak autorka v knize nenuceně vykreslila přírodní prostředí. Celkově moc krásná kniha. Mohu jen doporučit!

16.08.2022 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Abych pravdu řekla tak tohle je pro mě zatím ta nejlepší young adult co jsem kdy četla. Kniha byla velice lehká na čtení a čtenáře vtáhne do děje (teda alespoň mě ano). Začátek knihy se mi zdál možná trochu moc jako obyčejný začátek filmu, ale už jsem knize neměla co vytknout. Líbila se mi její atmosféra, postavy co rozhodně nebyly ploché a přírodní okolí. Rozhodně DOPORUČUJI!!

14.12.2021 5 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Od knihy jsem si nedělala moc velká očekávání a to byla myslím trochu škoda, protože při jejím čtení jsem u toho také zůstala. Kniha mě moc neohromila a občas jsem se do ní musela nutit. Oceňuji že se v knize řeší vážná témata a i tak tu bylo pár vtipných momentů.

14.12.2021 3 z 5