bara2004 bara2004 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Podle mě nejlepší díl. Bylo tam všechno, co jsem očekávala. Postavy se vyvíjí a příběh má i nadále, co nabídnou. Knihu jsem nebyla schopna odložit a přečetla jsem ji jedním dechem. Měla jsem strašnou radost z knihy, ale nebyla schopna mě připravit na to, co mě čekalo v posledním díle, ale o tom později. Jednoznačně nejlepší díl z celé série a naštěstí i nejdelší.

20.04.2019 5 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Upřímně, od knihy jsem čekala více. Na první pohled mě zaujal obal knihy, díky kterému, jsem knihu začala číst. Od začátku mě kniha nebavila, ale bylo mi líto knihu hned odkládat. Bohužel jsem i tak knihu nedočetla dokonce. Nápad dobrý, ale příběh mě nebavil a nezaujal. Škoda.

24.11.2018 1 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Na knihu jsem se hodně těšila a začátek byl velice poutavý. Když jsem viděla knihu, hned mě zaujal obal a věděla, že ji musím přečíst. Líbil se mi nápad i fotky z léčeben. Postupně mě ale začáteční nadšení opouštělo. Děj mě přestal bavit a v ten moment jsem věděla, že knihu už budu číst z donucení, protože mi bylo líto přestat v půlce. Možná jsem moc nedávala pozor a nevím jestli konec úplně chápu. Bylo to zvláštní a možná bych konec trošku zpomalila a lépe vysvětlila. Ale možná to je jen můj pocit.

22.07.2018 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Je to taková oddechovka. Nečekáte od toho nic extra, ale zároveň to nemůže být úplně zklamání. Mně se osobně kniha velice líbila. Líbil se mi poměr romantiky, humoru, ale i akce. Některé postavy mě dost iritovali, ale to ke knihám patří. Těším se až se pustím do dalšího dílu a na zodpovězení otázek, na které chci znát odpovědi. Chcete-li, vědět jestli je to klišé, ano je, ale velice příjemné.

22.07.2018 4 z 5

Diabolik Diabolik S. J. Kincaid

Kniha mě příjemně překvapila. Fantasy mě nikdy moc nelákalo, ale Diabolik bylo příjemné čtení. Nemesis mi sedla okamžitě a její postavu jsem obdivovala až do konce. Autorka umí čtenáře vtáhnout do děje a jen tak ho nepustí. Konec byl trošku uspěchaný a upřímně mě trošku zklamal po tak úžasném ději, který se odehrával. Taky myslím, že to není úplně kniha pro mladší. Co si budeme povídat, Nemesis plánovala zabít skoro každého a některé další postavy měli taky dost temné stránky. Za mě 4*

22.07.2018 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Určitě zajímavý nápad a taky hodně čtivá kniha. Přesto ohledně kniha mám jisté pochybnosti. Jako hlavní problém byl určitě milostný trojúhelník, který od začátku nesnáším. Nejvíc mě štvalo že Laurel věděla o milostném trojúhelníku a v podstatě s tím nic nedělala. Druhý důvod je nespíš, že některé dějství mohly být rychlejší a některé na opak pomalejší. Myslím, že by nám autorka mohla trošku lépe představit některé části děje a ne hned je poslat pryč. Osobně Laurel se občas chovala fajn a občas jako slepice. Takové pocity jsem taky občas měla u Davida. Hodný, milí, jednoduše klaďas, Tamani naopak takový ten "rebel" prostě jak ve Stmívání.
Tři *

30.04.2018 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

K přečtení knihy jsem se dlouhou nutila, jako první jsem viděla fiml a proto jsem se bála, že kniha bude dost podobná (omlouvám se, ale některé herecké výkony jsou opravdu k smíchu). Nakonec jsem, ale knihu přečetla, dočetla a byla mile překvapena. Počítala jsem s tím, že to nebude nějaká mega, extra kniha, ale i tak kniha celkem ušla. Věděla jsem tedy už děj, ale i tak jsem byla schopna podle slov autorky, znovu cítit pocity postav,ke kterým jsem našla hladce cestu a navázat pomyslné spojení s místem dějem. Sérii již předpokládám nebudu dočítát, ale rozhodně na ni budu vzpomínat v dobrém.

29.04.2018 3 z 5