Babsy Babsy komentáře u knih

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Jak já to mohla neznat!? Zeměplocha mě nadchla a rozhodně to není má poslední kniha této série. Pro mně náročnější na čtení, musela jsem se ze začátku opravdu soustředit a chvíli mi trvalo, než jsem si na styl psaní a textu zvykla.. ale stálo to za to. Krásný a humorný svět!! P.S. Dobrý návrh na dárek..První díl jsem tehdy dostala k Vánocům, další k narozeninám a takhle se opakuje až na pár vyjímek do teď. :-)

30.01.2018 5 z 5

Tehdy, když jsem jí četla ve mně snad každý příběh něco zanechal. Kniha je plná smíchu, citu, rozumu, poučení, pokory, vzpomínek, nostalgie.. to by bylo na dlouho, každý si v ní najde to své!! Vracím se k ní často a velmi ráda a ikdyž jí čtu snad posté, vždy si najdu něco, co mě opět uchvátí nebo i posté od srdce rozesměje. Myslím, že tato kniha je MUST HAVE. Pan Fulghum je moje srdcovka.

30.01.2018 5 z 5

Kniha, která ve mně vzbudila během čtení spoustu emocí!! Shodnu se s ostatními.. budete se nahlas smát a možná i brečet. Pro mně se jedná o jednu z nejlepších knih, které jsem četla! Pokud jste pejskaři, je to MUST, ale i pro ostatní doporučuji kudy chodím!

Příběhy Sherlocka Holmese Příběhy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Holmes je moje srdcovka.. takže prostě tak :-)

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Styl dopisů/mailů/chatování byl velmi zajmavý způsob jak sledovat vývoj a vztahy hlavní hrdinky. Chápu, že s tím někdo může mít problém, ztratí se nebo neudrží pozornost .. ale mně to sedlo. Bylo to pohodové, rychlé a příjemné čtení s úsměvem na konci. Já doporučuji dál.

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Po shlédnutí filmu, jsem musela přečíst předlohu.. chvíli to trvalo, ale jsem ráda, že se na ni konečně dostalo. Knížka je skvělá, napínavá a velmi čtivá. Zbožnuji způsob jakým postupně odhalujete všechny hádanky.. rozuzlení i těch složitějších je nenásilně vysvětleno, ale přitom máte pocit, že jste na to přišli Vy sami. Víc asi nemám co dodat, prostě doporučuji všema deseti, pokud máte rádi dobrodružné a napínavé knihy.

30.01.2018 5 z 5

Kaat Kaat Zbyněk Gilgalad Holub (p)

Rozhodně knížka do pohody. Styl autorova psaní je velmi plynulý, chytlavý a bez zbytečného protahování. Celkově je knížka podle mě velmi čtivá, místy dost zábavná, ale i napínavá. Se světem Asterion se terpve seznamuji a myslím, že tohle je skvělý start. Taktéž jsem čekala na konci lepší propojení všech postav, ale možná právě i kvůli tomu si rozhodně hodlám přečíst další díly. Jako oddychové čtení doporučuji.

30.01.2018 4 z 5