Kaat

1. kniha série Asterion. První kniha ze světa Asterionu sestává z klasických dobrodružných příběhů viděných pozoruhodným pohledem – přes meče Eldebranských katů. Zbyněk „Gilgalad" Holub dokazuje, že i když je nováček, umí napsat strhující vyprávění, přičemž jednoduché příběhy se mu dohromady splétají ve složitý a zajímavý celek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22765/kaat-22765.jpg 441

Asterion 1.

Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno, Straky na vrbě

Kniha Kaat

Babsy
30.01.2018

Rozhodně knížka do pohody. Styl autorova psaní je velmi plynulý, chytlavý a bez zbytečného protahování. Celkově je knížka podle mě velmi čtivá, místy dost zábavná, ale i napínavá. Se světem Asterion se terpve seznamuji a myslím, že tohle je skvělý start. Taktéž jsem čekala na konci lepší propojení všech postav, ale možná právě i kvůli tomu si rozhodně hodlám přečíst další díly. Jako oddychové čtení doporučuji.

dusan122
04.02.2014

Škoda,že jsou to jen povídky.Je to takové neucelené.Snad příště bude román.

Rawen616
04.09.2013

Oddechové fantasy. Nepřečtením o nic zásadního nepřijdete ale přečtením chybu taky neuděláte.

Gwin
10.08.2013

Pěkný soubor povídek. Nejsou nijak světoborné, jsou jednoduché, ale zato velice čtivé, zábavné a napínavé.

Kdyby se zde nevyskytovalo několik názvů měst, nebylo by jak poznat, že se jedná o prostředí Asterionu.

Textařka
02.08.2013

Kniha se mi četla vážně dobře. Jednoduše popsané prostředí bez nějakých zbytečných přikrášlení, postavy sympatické. U některých scén jsem se skvěle bavila, byly popsány s lehkostí a působily skutečně.
Co mě mrzelo, zvlášť podle úvodního popisu, že se jednotlivé příběhy nespojily v jeden celek víc. Ten prostor tam rozhodně byl a po této stránce mi to přišlo malinko nedotažené. I tak se ale kniha zařadila mezi mé oblíbené (až tak, že jsem si zde udělala registraci kvůli ní :D ).
Formální nedostatek - vypadávající stránky.

Otto von Pluto
11.04.2012

Přeplácané a notně přitažené za vlasy.