B-artX B-artX komentáře u knih

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Křest ohněm byl zatím ze všech knih nejhorší. Děj byl neuvěřitelně natahovaný, po většinu času se tam vlastně nic nedělo. Po výborném Času opovržení docela zklamání. Ale A.S. psát umí a překlad je skvělý, takže to vlastně ve finále vyšlo. Jakože jo.

Knihu rozhodně táhne čtveřice nových postav- Milwa, Cahir, Regis a Zoltan. Ty byli zcela nejlepší na celé knize. Za to Geralt se chová jak asociální hňup a z malé Ciri je vrahoun. A pak že Arya je mad.. Marigold si jede svoje a tentokrát jeho řeči nejsou tak cool, jako bývaly. Ale pořád dobrý.
Linka čarodějek byla neuvěřitelně nudná. Moc si z ní nepamatuji, protože jsem jí četl v polospánku. Jo, tak bad to bylo.

Knize by dle mého hodně přidalo, kdyby jsme slyšeli o víc o celkovém dění války a banda se víc účastnila bojů, třeba přepadávali nějaké menší, polomrtvé skupinky Veverek nebo nějaké Nilfgarďany. To by zvýšilo napětí, které tam skoro vůbec nebylo.
Linka čarodějek tam moc prostoru neměla, ale stejně tam byla "až moc".
Potkani jsou hrozný. V minulé knize se mi líbili víc.

Ale stejně.. bavil jsem se. Jakože jo. I když to tady docela hatuju, tak to bylo fajn. Za mě 86%.

23.09.2017 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Popravdě já z toho zas tak unešenej nejsem. První třetina je skvělá, ale poté je děj nudný. Nic moc se tam neděje a celkově to prostě nefunguje.. Ale musím uznat, že to je napsané čtivě a mile. Kniha je spíš taková oddechovka..

23.09.2017 4 z 5

JLA: Babylonská věž JLA: Babylonská věž Mark Waid

Za mě dobrý, nebylo to nic moc spešl, ale dobrý.

15.06.2017 4 z 5

Superman: Pro zítřek: Kniha první Superman: Pro zítřek: Kniha první Brian Azzarello

Přesto, že se v tomto komixu toho moc nestalo, tak mě moc bavil. Kresba samozřejmě paráda. Za mě plný počet.

03.05.2017 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Asi nejlepší kniha, co jsem, kdy četl. Masterpiece.

09.03.2017 5 z 5