axisno axisno komentáře u knih

Slzotvůrce Slzotvůrce Erin Doom

Jako první jsem viděla film, líbil se mi a tak jsem se přesunula na knihu. A film? Může se jít bodnout. Na to, co se stalo, jsem nebyla připravena. Celou knihu jsem proplakala, příběh mě vtáhl a nepustil, myslím na něj, kudy chodím. Tato kniha mě změnila a kdybych si měla vybrat jednu jedinou knihu, kterou bych četla do konce života, byla by to tahle. Nevím, co jiného napsat, než to, že je nádherná, a tak plná lásky, ze mi to až vhání slzy do očí. Tato kniha je můj Slzotvůrce.

14.04.2024 5 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

moje srdcovka

22.03.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) poslední díl ze série Twisted... a opět ho miluju. Každá kniha ze série ma něco do sebe, řeší se tam důležitá a vážná témata. Sérii jsem četla postupně a jsem za to ráda. v každé knize je pak popsaný pokrok daného páru. Líbí se mi ten konec, jak do sebe hezky všechno zapadne. Autorka opravdu umí psát krásně a stala jednou z mých nejoblíbenějších autorů.

22.03.2024 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) krásná kniha, jako všechny ze série, Alex je sice složitý, ale snaží se svoje chyby napravit, prostě krása

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

jedna z mých nejoblíbenějších knih. plakala jsem a ten konec byl tak nádherný

16.03.2024 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Tahle kniha je krásná. Miluju celou sérii a celou moc doporučuju. Celou jsem ji probrečela