Astane Astane komentáře u knih

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Detektivky Agathy Christie jsou skvělé. Do posledních stránek čtenáře dokonale mate kdo by mohl být vrahem a to dělá její knihy neskutečně napínavé. Kniha je fantastická, vřele doporučuji.

19.01.2021 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Tuto knihu jsem přečetla téměř jedním dechem. Čekala jsem že tam bude více informací o Mengeleho pokusech, ale i tak mě čtení naprosto pohltilo. Z textu je cítit autorova naléhavá potřeba sdělit světu, jaká zvěrstva se odehrávala v koncentračním táboře v Osvětimi za 2. světové války. Knihu rozhodně doporučuji.

13.01.2021 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Boží kniha! Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a přečetla jsem ji během jednoho dne. Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy u knihy smála nahlas. Kniha mě moc bavila, rozhodně doporučuji přečíst .

09.01.2022 5 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Opět vynikající detektivka. I tentokrát jsem do posledních stránek netušila, kdo může být vrahem. Ke konci jsem myslela, že už je to jasné a ono ejhle... další zvrat. Ona to prostě umí! Doporučuji.

24.01.2021 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Autor má v knize několik zajímavých myšlenek avšak většinu času jsem při čtení pouze kroutila hlavou a říkala si, jak něco takového mohl někdo napsat. Autor se ke konci hrozně opakuje a měla jsem problém knihu dočíst do konce. Bohužel mě velmi zklamala.

26.07.2021 1 z 5

Kouřový démon Kouřový démon Patricia Briggs

Bezvadná kniha, přečetla jsem ji opět velmi rychle a nemůžu se dočkat dalšího dílu. :)

23.02.2021 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Další výborná kniha z mé oblíbené série. Hodně se mi líbilo, že autorka zasadila děj do Prahy a měla jsem možnost přečíst si popis Prahy z pohledu cizince. Střídání pohledů ze strany Mercy a Adama knihu příjemně ozvláštnilo. A Golem mě pobavil. :) Příběh jsem opět přečetla jedním dechem.

23.02.2021 5 z 5