Artep071 Artep071 komentáře u knih

Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Faraonka - Ze života královny Hatšepsut Philipp Vandenberg

Pěkné , lehké čtení .

Nefertiti Nefertiti Joyce Tyldesley

Velmi čtivě a dobře podáno , fantazie autorky tady nerušila, a ti kteří čtou tento žánr, určitě neutrpí žádnou škodu. Za mě 3* , četla jsem i lepší zpracování o Nefertiti

Zázračný diamant Zázračný diamant Jean-Jacques Antier

Taková milá romantika ...

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Pěkně napínavé a zajímavé ..dobře se četlo .

Stroj lásky Stroj lásky Jacqueline Susann

Přečteno a vlastně ani nevím co jsem četla ... mě to strhující tedy nepřišlo xi xi

Myslím, že tě miluju Myslím, že tě miluju Allison Pearson

Kdyby to mělo o polovinu méně stránek, nic se nestane, ale četlo se to v celku fajn.

10.08.2020 3 z 5

Dobře podáno, líbilo se mi nahlédnout do života Lauren .

Tahle píseň ti změní život Tahle píseň ti změní život Leila Sales

Fajn příběh... nevím jestli jej potřebuji opět číst, ale uvidíme :)

Ty, má sladká moci Ty, má sladká moci Maira Papathanasopoulou

Ani nevím co k tomuto říct. Ano, dalo se to přečíst, co mi to přineslo? Nic. Takže takové to čtení , když už po ruce nezůstalo nic jiného.

10.08.2020 2 z 5

Mořská hvězda Mořská hvězda Luanne Rice

Dalo se to přečíst, je to klasický romantický, jednoduchý příběh...nic extra, ale neurazí. :)

Galileo Galilei Galileo Galilei Gino Loria

Vyprávěno z pohledu třetí osoby, trochu kostrbatě napsáno, ale díky fascinující hlavní postavě zajímavé čtení.

08.08.2020 3 z 5

Pavouci. Díl 2 Pavouci. Díl 2 Jurij Michajlovič Korolkov

Stejně nezáživné jako první díl. Přeskakovala jsem dlouhé nudné pasáže. Za mě né.

05.08.2020 1 z 5

Pavouci Pavouci Jurij Michajlovič Korolkov

Pro mne velmi dlouhé a nezáživné. Hodně postav, které se mi pletly. Ak tomu ještě druhý díl ?? No tak nevím zda se tím prokoušu :)

05.08.2020 1 z 5

Chci jen tebe Chci jen tebe Johanna Lindsey

xi xi ... opravdu jednoduchý příběh, který neurazí, ale ani nijak nenadchne. K vodě fajn. :)

04.08.2020 3 z 5

Malá pevnost Terezín Malá pevnost Terezín Táňa Kulišová

Docela podrobný popis celého Terezína a fotky. Není to příjemná procházka , ale o to víc to zanechalo stopu.

04.08.2020 3 z 5

Šest let exilu a druhé světové války Šest let exilu a druhé světové války Edvard Beneš

Musí mi chybět něco podstatně velkého, abych se asi touto knihou prokousala a napsala, že to bylo dobré :) Pro mne to opravdu není :)

Srnčí milování Srnčí milování Jan Vrba

Povídky, některé fajn milé, docela romantické, jiné nudné.

04.08.2020 2 z 5

Soudničky Soudničky František Němec

Nezaujala mě snad ani jedna povídka, co však musím ocenit, že jsem se občas usmála slangu autora.

04.08.2020 1 z 5

Policejní hodina Policejní hodina Géza Včelička (p)

Ne, tohle mi nesedlo, na straně 187 jsem zaklapla knihu a odložila, už několik let na mě v koutku knihovny čeká, ale po začtení jednoho odstavce to vzdávám. Slovo socialismus se zde opakuje jako kdyby autor potřeboval doplnit větné spojení.
Za mě opravdu ne a půjde z domu :)

Doktorské a jiné příběhy Doktorské a jiné příběhy Ota Dub

Povídky z lékařského prostředí, mě nic neříkají, ale dočetla jsem. Knihu posílám dál:)

04.08.2020 2 z 5