Arnien Arnien komentáře u knih

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Vraždy, incest, mráz, děsivá tajemství. Od začátku do konce napínavé! Autor chtěl údajně poukázat na děsivou temnou stránku Grónska. Po přečtení téhle knihy se tam na výlet už asi nechystám :D

04.10.2018

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

WOW! Tak tohle byla super jízda! Přestože nejsem fanouškem sci-fi, Nyxia mě naprosto pohltila. Tolik zvratů, nečekaných událostí a zajímavých postav jsem fakt nečekala! Knihu jsem slupla jako malinu a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

12.02.2019 5 z 5

Krásné, milé, roztomilé, i když svým způsobem chvílemi kruté. Podobnost s Harry Potterem jsem tam viděla jen minimálně. Opravdu se mi knížka moc líbila a patří k nejehzčím, které jsem kdy četla. :)

30.09.2018 5 z 5

Poslední Namsara Poslední Namsara Kristen Ciccarelli

Super skvělá pecka! Do ruky se mi tahle kniha dostala náhodou. Nic jsem od ní neočekávala a byla jsem mile překvapena. Akce a svižné tempo, které je patrné už od samotného začátku, mě pohltila. Těším se na další díly!

14.08.2018 5 z 5

Síla Síla Siri Pettersen

Za mě nejslabší a nejnudnější díl. Od druhé třetiny do nějaké 330. stránky jsem se vyloženě přemlouvala, abych knihu dočetla. Místy je děj strašně zbytečně natahovaný, přitom zásadní momenty jsou naopak strašně urychlené. Neměla jsem vůbec takový ten pocit "jezismarja, jak to asi skončí?!", který mnou cloumal u dvojky. Tady jsem odpočítávala každou stránku, KDY už tomu bude konečně konec. Alespoň závěr mě nenaštval. Bohužel tenhle díl ale nějak pokřivil celý můj pohled na Havraní kruhy a znova to číst nebudu. Autorka zakončila Sílu chytře a dala prostor i potenciálnímu pokračování. Ale doufám, že nepřijde...

10.06.2018 3 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Kniha mě moc bavila - už od první stránky. Chvílemi je sice děj trochu rozvláčnější, ale za dočtení až do konce rozhodně stojí! Takový závěr jsem nečekala!

21.05.2018 4 z 5